ŻELAZKO Light and Brights Aqua 24840-56

Russell Hobbs

4008496937264

Nowy produkt

Żelazko Impact został zaprojektowany z myślą o wytrzymałości! Niezależnie od tego, czy przypadkowo potrącisz je i spadnie na podłogę czy upuścisz je pod wpływem jakieś nagłej wiadomości, jego gumowa obudowa wytrzyma każdy upadek.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Żelazko Impact został zaprojektowany z myślą o wytrzymałości! Niezależnie od tego, czy przypadkowo potrącisz je i spadnie na podłogę czy upuścisz je pod wpływem jakieś nagłej wiadomości, jego gumowa obudowa wytrzyma każdy upadek.

W przeciwieństwie do każdego przeciętnego żelaza, żelazko impact jest w stanie przetrwać upadek z wysokości. Specjalnie zaprojektowana powłoka Dura-Coat amortyzuje wstrząsy, zapobiegając uszkodzeniom Twojego żelazka.
Jeśli wytrzymałość żelazka Cię nie przekonuje, to na pewno przekonają pozostałe funkcje tego żelazka, dzięki którym prasowanie staje się czysta przyjemnością. Jeśli męczysz się z ciężkimi zagnieceniami, specjalny stożek żelazka, pomoże Ci dotrzeć to najtrudniej dostępnych miejsc na tkaninie.

Czystość i bezpieczeństwo
Funkcja anti-drip chroni żelazko przez kapaniem, podczas gdy funkcja antywapienna chroni żelazko przed osadzaniem się kamienia, utrzymując czystość podczas prasowania. 3m kabel pozwala na elastyczność względem miejsca prasowania, a funkcja automatycznego wyłączania sprawi, że bez obaw wyjdziesz z domu, nawet jeśli nie jesteś pewien czy wyłączyłeś żelazko.

300 ml pojemnik na wodę
45 g / min. stała dystrybucja pary
160 g wyrzut pary
Możliwość prasowania na sucho / na mokro / przy użyciu spryskiwacza i wyrzutu pary
Stopa ceramiczna
Funkcja Anti-scale zapobiega osadzaniu się kamienia
Blokada kapania Anti-drip
Precyzyjny stożek
Funkcja samowyłączania na 3 sposoby
Pionowy wyrzut pary i funkcja samooczyszczania Kabel 3m
Zaprojektowany i wykonany z myślą o trwałości urządzenia
Odporny na upadki z wysokości do 1.2 m
Auto steam
Nasza technologia automatycznej generacji pary pozwala wygładzić zagniecenia ciągłą dystrybucją pary 30 g/min.
Zbiornik na wodę 240ml
Zbiornik na wodę o pojemności 240 ml oraz pojemnik do napełniania sprawiają, że możesz na spokojnie obejrzeć ulubiony serial przed kolejnym napełnianiem.