ŻELAZKO Light & Easy Brights Mango 24800-56

Russell Hobbs

4008496936144

Nowy produkt

Jesteś kreatywną osobą? Lubisz zabawę podczas prasowania, tańczenie przy pracach domowych do Twoich ulubionych piosenek?. Czy sprawiasz, że wszyscy wokół ciebie się śmieją, nawet z Ciebie samego? Jesteś zatem osobowością spod koloru Mango. Pozwól by Twoją odważną osobowość wyraziło tak samo odważne żelazko, w takim samym kolorze. Nie tylko jest to modne i w żywych barwach, ale tak samo jak Twoja osobowość – zapewnia zabawę, nawet przy prasowaniu.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Jesteś kreatywną osobą? Lubisz zabawę podczas prasowania, tańczenie przy pracach domowych do Twoich ulubionych piosenek?. Czy sprawiasz, że wszyscy wokół ciebie się śmieją, nawet z Ciebie samego?

Jesteś zatem osobowością spod koloru Mango. Pozwól by Twoją odważną osobowość wyraziło tak samo odważne żelazko, w takim samym kolorze. Nie tylko jest to modne i w żywych barwach, ale tak samo jak Twoja osobowość – zapewnia zabawę, nawet przy prasowaniu.
Kabel zasilający 3m
Przy imponującej 3m długości kabla możesz prasować w dowolnym miejscu. W połączeniu z łatwym schowkiem na owijanie przewodu, używanie tego żelazka to czysta przyjemnośc.

Czystość i bezpieczeństwo
Funkcja anti-drip chroni żelazko przez kapaniem, podczas gdy funkcja antywapienna chroni żelazko przed osadzaniem się kamienia. Dla Twojego spokoju, żelazko wyposażono także w funkcję automatycznego wyłączania.

Ceramiczna, kolorowa stopa
2400W
Technologia Auto Steam – automatyczne generowanie pary
Regulacja temperatury
30 g / min. stała dystrybucja pary
90 g wyrzut pary
240 ml pojemnik na wodę
Pionowy wyrzut pary
Spryskiwacz
Kabel 2m
Pojemnik do napełniania wody
Auto steam
Nasza technologia automatycznej generacji pary pozwala wygładzić zagniecenia ciągłą dystrybucją pary 30 g/min.
Zbiornik na wodę 240ml
Zbiornik na wodę o pojemności 240 ml oraz pojemnik do napełniania sprawiają, że możesz na spokojnie obejrzeć ulubiony serial przed kolejnym napełnianiem.