WOLNOWAR Chalkboard 24180-56

Russell Hobbs

4008496938704

Nowy produkt

Wolnowar Chalkboard pozwala zindywidualizować posiłki i okazać miłość w prosty sposób. Matowe czarne wykończenie z fakturą jak w tablicach szkolnych, pozwala pisać po urządzeniu kredą. Jeśli pracujesz wieczorami lub wychodzisz wieczorem z domu, możesz zostawić kilka miłych słów dla bliskich na ścianach wolnowaru lub zostawić informację, kiedy przepyszny posiłek będzie gotowy.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Wolnowar Chalkboard pozwala zindywidualizować posiłki i okazać miłość w prosty sposób. Matowe czarne wykończenie z fakturą jak w tablicach szkolnych, pozwala pisać po urządzeniu kredą. Jeśli pracujesz wieczorami lub wychodzisz wieczorem z domu, możesz zostawić kilka miłych słów dla bliskich na ścianach wolnowaru lub zostawić informację, kiedy przepyszny posiłek będzie gotowy. Dzięki temu urządzeniu, możesz być pewien, że Twoi bliscy dostrzegą Twoją miłość, nawet jeśli Ciebie nie ma w pobliżu.

Rodzinna pojemność 3,5 l pozwala na przygotowanie 4 dużych porcji jedzenia, bez konieczności smażenia i doglądania procesu gotowania. Od soczystego mięsa lub wegetariańskich gulaszów, po ostre curry lub chilli – wolnowar chalkboard pozwoli Ci ugotować każdą potrawę. Wolne gotowanie to doskonała metoda na uzyskanie aromatycznych dań pełnych smaku, bez wysiłku i stresu.

Pojemność 3.5L
Powłoka z czarną matową tablicą
Przygotowuje do 4 porcji żywności
3 ustawienia temperatury – niska, wysoka, utrzymywanie ciepła
Szklana pokrywa, pozwalająca na podglądanie procesu gotowania
Zdejmowana pokrywa i wyjmowany garnek dla łatwego czyszczenia
W zestawie 2 laski kredy do pisania po powłoce z tablicą
Nieślizgające się nóżki
200W
3 ustawienia temperatury
Możesz swobodnie zmieniać temperaturę od wysokiej po niską, aby dostosować ją do czasu, który możesz przeznaczyć na przygotowanie posiłku. Możesz także przestawić temperaturę na podtrzymanie ciepła, aby przekąska była świeża gotowa, dokładnie wtedy, kiedy Ty bedziesz.

Pojemność 3.5 l
Niezależnie od tego, czy przygotowujesz posiłek na cały tydzień w pracy czy obiad dla całej rodziny, pojemność 3,5 litra pozwoli Ci bez problemu ugotować 4 obfite porcje za jednym razem.