COLOURS EKSPRES DO KAWY SZARY Zobacz większe

COLOURS EKSPRES DO KAWY SZARY

Russell Hobbs

4008496816538

Nowy produkt

Nasz ekspres do kawy Colours Plus Storm Grey łączy w sobie profesjonalną technologię zaparzania kawy z ciekawym designem i estetyczną kolorystyką. Świeżo zaparzona kawa o intensywnym smaku i aromacie jest jedną z prostych przyjemności codziennego życia.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Nasz ekspres do kawy Colours Plus Storm Grey łączy w sobie profesjonalną technologię zaparzania kawy z ciekawym designem i estetyczną kolorystyką.

Świeżo zaparzona kawa o intensywnym smaku i aromacie jest jedną z prostych przyjemności codziennego życia. Możemy się nią delektować np. podczas rozmowy z przyjaciółmi lub czytania gazety. Nasz ekspres Colours Plus Classic Cream robi znakomitą kawę w błyskawicznym tempie - teraz dzbanek napełnia się 50% szybciej*. Jest łatwy w obsłudze, a jego obudowa stanowi stylowe uzupełnienie każdej kuchni. Opracowana przez nas innowacyjna technologia dozowania wody spryskuje wszystkie ziarna, zapewniając równomierne rozprowadzanie wody i temperaturę.

Dzięki temu mamy gwarancję, że zaparzanie kawy będzie dokładne, chociaż nie zajmie dużo czasu. Szklany dzbanek ma pojemność 1,25 l, co odpowiada ok. 10 standardowym filiżankom kawy.

Usiądź spokojnie i ciesz się pyszną kawą - samotnie lub w towarzystwie innych miłośników czarnego napoju.

Funkcja "Pause & Pour" zatrzymuje filtrowanie zaparzonej kawy, gdy szklany dzbanek nie jest na swoim miejscu (np. podczas napełniania filiżanek). Blokada kapania pomaga skutecznie dbać o porządek w kuchni.

Technologia dozowania wody
Szybsze napełnianie
Pojemność 1,25 l
Funkcja "Pause & Pour"
                                     Funkcja Anti-drip - blokada kapania
Łatwość obsługi
Moc 1000 W