ROBOT KUCHENNY AURA Zobacz większe

ROBOT KUCHENNY AURA

Russell Hobbs

4008496816446

Nowy produkt

Bez względu na to, czy szykujesz kilka dań na przyjęcie obiadowe, czy tylko zwykły wieczorny posiłek dla swojej rodziny, robot kuchenny Aura sprawdzi się znakomicie. To wszechstronne urządzenie pozwala sprawnie kroić, mieszać, szatkować czy ubijać wszelkie składniki aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Ma nawet końcówkę do mielenia, przeznaczoną dla ziaren kawy, przypraw i orzechów.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Wspaniałe jedzenie, łatwe przygotowanie Bez względu na to, czy szykujesz kilka dań na przyjęcie obiadowe, czy tylko zwykły wieczorny posiłek dla swojej rodziny, robot kuchenny Aura sprawdzi się znakomicie. To wszechstronne urządzenie pozwala sprawnie kroić, mieszać, szatkować czy ubijać wszelkie składniki aż do uzyskania pożądanej konsystencji.

Ma nawet końcówkę do mielenia, przeznaczoną dla ziaren kawy, przypraw i orzechów. 2 ustawienia prędkości, funkcja pulsacyjna, ostrza ze stali nierdzewnej i zestaw różnych końcówek sprawiają, że robot kuchenny Aura poradzi sobie z każdym składnikiem i zrealizuje każdy przepis.

Urządzenie ma 1,5-litrową miskę na jedzenie oraz 1,5-litrowy dzbanek przeznaczony dla smoothie, zup czy sosów.

Można go użyć także do przygotowania puree dla dziecka.
Robot kuchenny Aura to urządzenie typu "wszystko w jednym" - idealny wybór dla osób, które chcą ułatwić sobie pracę w kuchni