AURA BLENDER RĘCZNY Zobacz większe

AURA BLENDER RĘCZNY

Russell Hobbs

4008496818105

Nowy produkt

Nic nie smakuje lepiej i pożywniej od domowej roboty zupy lub świeżego smoothie. Dzięki stylowemu blenderowi ręcznemu Aura, ich przygotowanie stało się łatwiejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Po co tracić czas na ręczne krojenie i siekanie, skoro ten blender wykona pracę dużo szybciej i skuteczniej?

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Nic nie smakuje lepiej i pożywniej od domowej roboty zupy lub świeżego smoothie. Dzięki stylowemu blenderowi ręcznemu Aura, ich przygotowanie stało się łatwiejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Po co tracić czas na ręczne krojenie i siekanie, skoro ten blender wykona pracę dużo szybciej i skuteczniej? Urządzenie jest nie tylko efektywne, ale także pomaga uniknąć bałaganu. Specjalnie zaprojektowany 0,5-litrowy pojemnik utrzymuje jedzenie w jednym miejscu, bez rozpryskiwania. Blender doskonale nadaje się do przygotowania jedzenia dla dzieci. Noga i ostrze ze stali nierdzewnej są łatwe w obsłudze i myciu. Blender ręczny Aura umożliwia przygotowanie pysznych smoothie, sosów, puree i pasztetów. Niezastąpione urządzenie kuchenne.