AURA BLENDER KIELICHOWY Zobacz większe

AURA BLENDER KIELICHOWY

Russell Hobbs

4008496816774

Nowy produkt

Blender kielichowy Aura z młynkiem jest idealny do owoców na smoothie czy warzyw na zupy i puree dla dzieci. Końcówka do mielenia oznacza możliwość radzenia sobie także z twardszymi składnikami, np. ziarnami kawy, orzechami i przyprawami

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Gładkie rozdrabnianie

Blender kielichowy Aura z młynkiem jest idealny do owoców na smoothie czy warzyw na zupy i puree dla dzieci. Końcówka do mielenia oznacza możliwość radzenia sobie także z twardszymi składnikami, np. ziarnami kawy, orzechami i przyprawami.

2 ustawienia prędkości, funkcja pulsacyjna i ząbkowane ostrza ze stali nierdzewnej umożliwiają mieszanie praktycznie wszystkich składników szybko i sprawnie, aż do uzyskania pożądanej konsystencji.
Urządzenie posiada zdejmowaną pokrywę, którą można otworzyć, aby dodać kolejne składniki już w trakcie blendowania. Zbiornik o pojemności 1,5 litra jest wystarczająco duży do przygotowania zupy lub smoothie dla każdego za jednym razem. Blender kielichowy z młynkiem Aura ma nowoczesne, białe wykończenie, które świetnie dopasuje się do każdej stylowej kuchni.

Dodatkowo szklany młynek do ziół, kawy, itp.
Moc 750W
Szklany dzbanek 1,5 L
Ząbkowane ostrza ze stali nierdzewnej dla łatwiejszego rozdrabniania
Wyjmowane ostrza dla łatwiejszego czyszczenia
2 ustawienia prędkości + pulse
Wyjmowany korek w pokrywie umożliwia dodawanie składników w trakcie pracy urządzenia Blokada bezpieczeństwa w podstawie
Schowek na przewód
Antypoślizgowe nóżki