Nowy Namiot Tipi Zobacz większe

Namiot Tipi

patio

79342

Nowy produkt

Namiot Tipi Romby pobudzi wyobraźnię dziecka podczas zabawy. Stanowi niezwykłą kryjówkę, „bazę”, o której marzy każde dziecko. Namiot urozmaici zabawę w domu, jak i na świeżym powietrzu, w letnie, słoneczne dni.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Namiot Tipi Romby pobudzi wyobraźnię dziecka podczas zabawy. Stanowi niezwykłą kryjówkę, „bazę”, o której marzy każde dziecko. Namiot urozmaici zabawę w domu, jak i na świeżym powietrzu, w letnie, słoneczne dni. Jego prosta i lekka konstrukcja umożliwia szybki i łatwy montaż. Poły namiotu mogą być zawiązane, zarzucone na tipi, bądź podwiązane do boków.

Konstrukcja zawiera 4 stalowe, składane rurki o długości 170 cm. Po rozstawieniu tipi ma 124 cm wysokości. Poszycie Tipi wykonane jest tkaniny polibawełna, posiada okienko na tylnej ściance oraz kieszonkę wewnątrz. Do namiotu dołączono miękką poduszkę „jasiek” o wymiarach 35 x 35 cm i matę podłogową. Mata montowana do namiotu za pomocą rzepa z czepem, wypełniona pianką poliuretanową o grubości 2 cm.

Nowości