Nowy CHODZIK ROŚNIJ ZE MNĄ SMILY PLAY 1/3 Zobacz większe

CHODZIK ROŚNIJ ZE MNĄ SMILY PLAY 1/3

5905375806828

Nowy produkt

Chodzik Rośnij ze Mną przeznaczony dla najmłodszych dzieci, uczy je chodzenia. Jest stabilny i solidnie wykonany, dzięki czemu zabawa naszej pociechy jest całkowicie bezpieczna. Chodzik Smily Play gra wesołe melodie i wydaje śmieszne dźwięki, które sprawiają, że nauka chodzenia staje się przyjemna i lekka.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Chodzik Rośnij ze Mną przeznaczony dla najmłodszych dzieci, uczy je chodzenia. Jest stabilny i solidnie wykonany, dzięki czemu zabawa naszej pociechy jest całkowicie bezpieczna. Chodzik Smily Play gra wesołe melodie i wydaje śmieszne dźwięki, które sprawiają, że nauka chodzenia staje się przyjemna i lekka. Pomimo potknięć oraz upadków dziecko nie zniechęca się i doskonali swoje kolejne kroki. Wyposażony jest dodatkowo w odłączane pianinko i telefon.

Co zyskuje Twoje dziecko:
Korzystnie wpływa na koordynację ruchową.
Ruchome elementy wpływają na zdolności poznawcze i myślenie przyczynowo- skutkowe. Stymuluje i wspomaga zmysł dotyku.
Czynności naciskania, popychania, przekręcania zwiększają precyzję ruchów rączki. Sygnały dźwiękowe i światełka stymulują słuch i wzrok dziecka.
Wielofunkcyjna zabawka, która rośnie razem z dzieckiem dzięki różnym możliwościom zabawy. Zabawka może pełnić rolę chodzika, jak i muzycznego centrum zabaw z wieloma atrakcjami. Chodzik pobudza do aktywności ruchowej, chwytania, przyciskania, przesuwania, dzięki czemu pozytywnie wpływa na rozwój koordynacji ruchowej dziecka. Jest stabilny i wytrzymały.
Wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia.
Nie posiada ostrych krawędzi a nogi chodzika można łatwo zdemontować Chodzik wykonany jest z bezpiecznego plastiku, który łatwo utrzymać w czystości.
Wiek: 3-36 miesiąca.
Zasilanie: 3x baterie AA 1,5 V dołączono.