Nowy BRB VGH BARBIE W ŚWIECIE GIER 1/6 Zobacz większe

BRB VGH BARBIE W ŚWIECIE GIER 1/6

887961365573

Nowy produkt

Inspirowana filmem „Barbie w świecie gier” lalka Barbie® reprezentuje swoją postać ze „świata rzeczywistego” w kosmicznym ubranku. Ta postać uwielbia się bawić i programować.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Zmień zasady gry z lalką Barbie® w świecie gier!
Inspirowana filmem „Barbie w świecie gier” lalka Barbie® reprezentuje swoją postać ze „świata rzeczywistego” w kosmicznym ubranku. Ta postać uwielbia się bawić i programować. Jej strój z „rzeczywistego świata” idealnie oddaje styl komputerowej ekspertki w różowo-białym t-shircie z komputerowym motywem, patchworkowymi jeansami i różowymi tenisówkami. Fantastyczne różowe słuchawki podkreślają luźny, młodzieżowy styl. Miłośniczki gier pokochają odtwarzanie ulubionych scen z filmu lub rozegrają poziom według własnych zasad!
Zbierz wszystkie lalki z „Barbie™ w świecie gier”, aby przejść każdą grę (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). W zestawie lalka Barbie® z filmu „Barbie™ w świecie gier” z ubrankami i akcesoriami.
Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.