EKSPRES KRUPS ESP EVIDENCE PLUS EA894T Zobacz większe

EKSPRES KRUPS ESP EVIDENCE PLUS EA894T

KRUPS

0010942225614

Nowy produkt

Automatyczny ekspres do kawy KRUPS Evidence+ umożliwia łatwe przygotowanie kawy w domu - za każdym razem dokładnie takiej, jak lubisz. Rozkoszuj się niezrównanym aromatem swoich ulubionych i perfekcyjnie przygotowanych napojów, dzięki 19 ustawieniom wstępnym i 6 funkcjom przygotowania napoju za jednym dotknięciem.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Automatyczny ekspres do kawy KRUPS Evidence+ umożliwia łatwe przygotowanie kawy w domu - za każdym razem dokładnie takiej, jak lubisz. Rozkoszuj się niezrównanym aromatem swoich ulubionych i perfekcyjnie przygotowanych napojów, dzięki 19 ustawieniom wstępnym i 6 funkcjom przygotowania napoju za jednym dotknięciem. Innowacyjny szeroki interfejs z ekranem OLED i nowoczesnym, kolorowym panelem dotykowym jest niezwykle intuicyjny. Dodatkowo, technologia KRUPS QUATTRO FORCE odpowiada za najlepszy możliwy smak kawy. Wszystko to mieści się w jednym, łatwym w obsłudze urządzeniu.
Dotykowy, kolorowy wyświetlacz OLED gwarantuje niezwykle łatwą obsługę, a ustawienie pod odpowidnim kątem sprawia, że wszystkie funkcje są idealne widoczne. Możesz sprawić sobie chwilę przyjemności z małą czarną lub rozkoszować się delikatnym cappucino z bliską osobą, bo teraz dwie kawy mleczne uzyskasz za jednym dotknięciem.
Bez względu na to, czy masz ochotę na mocne espresso, delikatne latte, czy herbatę, wszystkie te napoje uzyskasz dosłownie za jednym dotknięciem.Krups Evidence + został tak zaprojektowany, abyś z łatwością mógł zaparzyć dwie filiżanki kawy jednocześnie. Jedyne co musisz zrobić, to dwukrotnie nacisnąć ikonkę wybranego napoju kawowego.
Odkryj niezwykle szeroki wybór! Dostępne 7 przepisów na espresso i czarną kawę, 9 przepisów z użyciem mleka i 3 ustawienia temperatury do 3 rodzajów herbaty. To sprawia, że można spersonalizować ustawienia w zależności od nastroju. Ponadto 2 funkcje umożliwiają dostosowanie smaku kawy: DARK zwiększa moc dla bogatego i wyrazistego aromatu, a EXTRA SHOT to doskonałe wykończenie napoju, dodające mu jeszcze więcej intensywności.
Zawsze doskonały smak kawy, każdego dnia, w każdej filiżance. Ekspres jest wyposażony w unikalną technologię KRUPS QUATTRO FORCE, która pozwala na przygotowanie kawy o wyważonym smaku i bogatym aromacie. Optymalizuje on również proces przygotowania kawy na każdym etapie, zapewniając bezkompromisową jakość od zmielenia ziaren aż do napełnienia filiżanki. Poczuj się, jakbyś mógł korzystać z usług baristy we własnym domu.

Stożkowy młynek żarnowy ze stali nierdzewnej wykonany z najwyższej jakości materiałów z niezwykłą precyzją mieli ziarna, wydobywając z nich smak kawy. Ty możesz wybrać stopień zmielenia: drobno, by uzyskac wyjątkowe espresso lub grubo dla delikatniejszego americano.System UltraFlat zapewnia jednolite ubicie kawy z siłą 30 kg, co powoduje lepszą absorpcję wody i wydobycie aromatu.Posmakuj gorącej kawy o pełnym aromacie już od pierwszej filiżanki. Nasz system optymalizacji parzenia KRUPS stanowi połączenie chronionego patentem kompaktowego systemu Thermoblock do szybkiego podgrzewania wody z pompą o ciśnieniu 15 barów. Pozwala to wydobyć z niej maksymalny aromat za każdym razem.
To rozwiązanie osusza kompaktowy blok zaparzający za każdym razem po przygotowaniu napoju. Dzięki temu wewnątrz nie zalega woda, co ogranicza odkładanie się kamienia dla ułatwienia konserwacji i długotrwałej żywotności urządzenia.

Nowości