Nowy RYOBI Akumulator 1,5 Ah 18V, RB18L15 Zobacz większe

RYOBI Akumulator 1,5 Ah 18V, RB18L15

RYOBI

4892210124081

Nowy produkt

Ryobi® to jedna z najbardziej dynamicznych marek, oferujących szeroką gamę bezprzewodowych, przewodowych i warsztatowych narzędzi elektrycznych: jej produkty łączą w sobie łatwość obsługi, innowacje oraz doskonałą relację jakości do ceny, stanowiącą najważniejszą cechę naszej marki.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Charakterystyka produktu:
Akumulator Lithium+ 1,5 Ah oferuje wyższą moc, dłuższy czas pracy i większą trwałość w porównaniu do poprzednich generacji akumulatorów litowych 4-stopniowy wskaźnik naładowania informuje o pozostałej do wykorzystania rezerwie energii (100%, 75%, 50%, 25%)
Technologia IntelliCell™ monitoruje i bilansuje poszczególne ogniwa, wydłużając czas pracy i przechowywania oraz zwiększając bezpieczeństwo akumulatora.
Wytrzymała konstrukcja zapewnia ochronę przed uszkodzeniem.
Sytem One Plus to kompatybilność wszystkich narzędzi z rodziny One Plus. Wszystkie urządzenia z serii One+ są zasilane takim samym akumulatorem co oznacza że możesz dokupić dużo tańsze urządzenia bez ładowarki i akumulatora (tak zwane zerówki). Wystarczy Ci jedna ładowarka i przynajmniej jeden akumulator.