Latarka Handbag

VARTA

4008496886425

Nowy produkt

Według badaczy każda kobieta poświęca przeciętnie 76 dni* swojego życia poszukując różnych rzeczy w swojej torebce. Dzięki nowej Handbag Light od VARTA Consumer, kobiety mogą ten czas spędzić zupełnie inaczej. Każda kobieta znalazła się kiedyś w podobnej sytuacji: zbliża się moment zamknięcia sklepów – robi się coraz ciemniej – a ona właśnie skończyła weekendowe zakupy. Objuczona torbami i trzymająca za rękę zmęczone dziecko, w końcu dociera do samochodu, przy którym zaczyna przeszukiwać wnętrze torebki.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Według badaczy każda kobieta poświęca przeciętnie 76 dni* swojego życia poszukując różnych rzeczy w swojej torebce. Dzięki nowej Handbag Light od VARTA Consumer, kobiety mogą ten czas spędzić zupełnie inaczej.

Każda kobieta znalazła się kiedyś w podobnej sytuacji: zbliża się moment zamknięcia sklepów – robi się coraz ciemniej – a ona właśnie skończyła weekendowe zakupy.
Objuczona torbami i trzymająca za rękę zmęczone dziecko, w końcu dociera do samochodu, przy którym zaczyna przeszukiwać wnętrze torebki.

Kluczyki do samochodu ukryły się gdzieś między portfelem, kremem do rąk, husteczkami, gumą do żucia, błyszczykiem, telefonem a parasolką w czeluściach torebki. Najgorszy scenariusz: musi opróżnić zawartość torebki na dach samochodu przy słabym świetle ulicznej latarni.

Lepszy scenariusz: nowa latarka Handbag Light od VARTA Consumer jest przyczepiona do suwaka torebki i pozwala jej szybko zlokalizować kluczyki.

Stylowa i poręczna
Żadna torebka nie powinna być pozbawiona nowej latarki Handbag Light. Lekka i poręczna, może zostać łatwo zamocowana do suwaka lub paska na ramię dzięki paskowi wykonanemu z czarnej skóry ekologicznej i magnetycznemu zapieciu.
Latarka Handbag Light doda stylu i kobiecości każdej torebce. Dodatkowy plus: jej lśniąca, różowa powierzchnia rzuca się w oczy i przyciąga spojrzenia. Dwie 5 mm diody LED zapewniają optymalne oświetlenie i gwarantują szybkie odnalezienie każdego drobiazgu we wnętrzu torebki. Latarkę łatwo włączyć i wyłączyć za pomocą przycisku. Funkcja automatycznego wyłączenia aktywuje się po trzech minutach i pozwala zaoszczędzić baterię, jeżeli przez przypadek użytkowniczka zapomni wyłączyć latarkę.

Dane techniczne:
Zasięg światła: 2 metry
Czas działania: 11 godzin
Jasność: 10 lumenów
Źródło światła: 2 x 5 mm dioda LED
Wymiary: szerokość: 42 mm; wysokość: 39 mm; głębokość: 16 mm