Nowy MODECOM THC01 BASE CZARNY UCHWYT SAMOCHODOWY DO TABLETU Zobacz większe

MODECOM THC01 BASE CZARNY UCHWYT SAMOCHODOWY DO TABLETU

MODECOM

5901885242811

Nowy produkt

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty produkt, który pozwoli na korzystanie z dobrodziejstw tabletów multimedialnych również w samochodzie.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty produkt, który pozwoli na korzystanie z dobrodziejstw tabletów multimedialnych również w samochodzie. MODECOM MC-THC01 to wykonany z najwyższej jakości tworzywa, uniwersalny uchwyt samochodowy przeznaczony do użycia z tabletami wyposażonymi w ekran o przekątnej od 7” do 8”. Uchwyt można przymocować do szyby lub do deski rozdzielczej za pomocą specjalnego silikonowego pada.

Dzięki obrotowemu mocowaniu można ustawić kąt w taki sposób, aby uzyskać optymalną widoczność ekranu. Pozwoli to w sposób najbardziej efektywny wykorzystać wszystkie niezbędne podczas jazdy samochodem funkcje tabletu np. nawigacja GPS, czy multimedialny odtwarzacz muzyki. Produkt dostępny jest w najbardziej uniwersalnym czarnym kolorze, pasującym do każdego typu tabletu.