DOM I OGRÓD

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  DOM I OGRÓD Jest 76 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 31 - 45 z 76 elementów
  • Parownica SC 2 charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów. Easyfix to nowy system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep).

  • Parownica nowej generacji z systemem automatycznego odkamieniania charakteryzuje się najkrótszym czasem nagrzewania - jest gotowa do pracy w zaledwie 30 sekund! Zbiornik na wodę można bez przeszkód uzupełniać w trakcie pracy, bez potrzeby oczekiwania na wystudzenie bojlera.

  • Wielofunkcyjne i wyjątkowo komfortowe w obsłudze urządzenie. Skuteczne i niezawodne. Przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Easyfix to nowy system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep).

  • Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody. Doskonale sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie.

  • Wyjątkowo mocny i trwały, a przy tym niezawodny odkurzacz klasy Premium. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej. Dzięki na nowo zaprojektowanemu silnikowi, konstrukcji i akcesoriom odkurzacz charakteryzuje się najwyższą w swojej klasie siłą ssania.

  • Kompaktowy i praktyczny odkurzacz przeznaczony jest do usuwania niewielkich ilości wody. Suche zabrudzenia może usuwać po doposażeniu w filtr kartridżowy. Doskonale sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie.

  • Urządzenie Compact w klasie K 5 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Niewielkie gabaryty maszyny i jej lekkość sprawiają, że jest to urządzenie wyjątkowo mobilne, łatwe w transporcie (mieści się w niewielkim bagażniku samochodu osobowego) i przechowywaniu.

  • Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. Zamiatarkę można wygodnie przechowywać w pozycji pionowej, przy ścianie w garażu: zajmuje niewiele miejsca.

  • Polerka akumulatorowa R18B-0 Ryobi jest przeznaczona do polerowania samochodu, drewnianych mebli i podłóg. Urządzenie jest lekkie i poręczne, co zwiększa komfort użytkowania. Dzięki zasilaniu akumulatorem litowo-jonowym z serii One+ urządzenie pracuje wydajnie i skutecznie.

  • Wentylator akumulatorowy R18F-0 Ryobi jest przeznaczony zarówno do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Dzięki regulacji kierunku nadmuchu wentylator emituje powietrze w kierunku, w którym nam najbardziej odpowiada.

  • Pompka akumulatorowa ONE+ Ryobi to urządzenie, które doskonale sprawdza się przy pompowaniu opon i dużych pontonów. Dzięki trybowi szybkiego opróżniania, praca z urządzeniem staje się bardzo efektywna.

  • Lampa hybrydowa R18ALH-0 Ryobi może być zasilana akumulatorem litowo-jonowym z serii One+ lub poprzez sieć elektryczną. Dwa sposoby zasilania zwiększają możliwości wykorzystania lampy. Może być ona użytkowana zarówno w terenie, jak i w pomieszczeniu. Emituje barwę światła zbliżoną do światła dziennego.

  • Akumulatorowe nożyce do traw i żywopłotów OGS1822 Ryobi należą do linii narzędzi akumulatorowych ONE+. To idealny sprzęt do przydomowego ogrodu. Produkt nie zawiera akumulatora.

  • Spalinowy agregat prądotwórczy Ryobi RIG2000PC przeznaczony jest do zasilania urządzeń w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej. Doskonałe źródło prądu podczas campingu, pracy elektronarzędziami w terenie lub do tymczasowego zasilania urządzeń domowych podczas przerwy w dostawie prądu.

  • ZESTAW kominkowy - ogniskowy w prezentowym opakowaniu FISKARS

  Pokazuje 31 - 45 z 76 elementów

  Nowości