Latarka MULTI LED ALUMINIUM LIGHT 2AA

VARTA

4008496808243

Nowy produkt

Latarki VARTA Multi LED Aluminium Light łączą w sobie stylowy design, obudowę z wysokiej jakości aluminium oraz doskonałą wydajność świecenia. Są łatwe w obsłudze i niezwykle wytrzymałe. Projekt obudowy został ulepszony o funkcjonalną, radełkowaną powierzchnię, dzięki czemu latarki Multi LED Aluminium leżą wygodnie w dłoni oraz są idealne do codziennego zastosowania w domu.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Latarki VARTA Multi LED Aluminium Light łączą w sobie stylowy design, obudowę z wysokiej jakości aluminium oraz doskonałą wydajność świecenia. Są łatwe w obsłudze i niezwykle wytrzymałe. Projekt obudowy został ulepszony o funkcjonalną, radełkowaną powierzchnię, dzięki czemu latarki Multi LED Aluminium leżą wygodnie w dłoni oraz są idealne do codziennego zastosowania w domu. Latarka Multi LED Aluminium 2AA oferuje jeszcze lepszą wydajność. Ta potężna latarka posiada czas świecenia do 35 godzin i świeci na odległość do 55 metrów dzięki siedmiu 5 mm diodom LED (intensywność światła do 55 lumenów). 3-letnia gwarancja VARTA oraz baterie High Energy w zestawie.