Latarka LED HIGH OPTICS 3C 4W

VARTA

4008496849628

Nowy produkt

Innowacyjny system ogniskowania i funkcja ściemniania. Latarki High Optics wyposażone są w szeroką gamę ustawień świetlnych, dzięki nowo opracowanemu Systemowi Precyzyjnego Ogniskowania (postępowanie patentowe w toku). Zapewniają one doskonałe warunki oświetlenia w każdej sytuacji, od równomiernego oświetlenia w trybie szerokokątnym do precyzyjnego ogniskowania. Ponadto latarki High Optics wyposażone są w płynną regulację jasności, która umożliwia dostosowanie intensywności światła w każdej chwili.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Innowacyjny system ogniskowania i funkcja ściemniania
Latarki High Optics wyposażone są w szeroką gamę ustawień świetlnych, dzięki nowo opracowanemu Systemowi Precyzyjnego Ogniskowania (postępowanie patentowe w toku). Zapewniają one doskonałe warunki oświetlenia w każdej sytuacji, od równomiernego oświetlenia w trybie szerokokątnym do precyzyjnego ogniskowania. Ponadto latarki High Optics wyposażone są w płynną regulację jasności, która umożliwia dostosowanie intensywności światła w każdej chwili.

Unikalne połączenie wytrzymałości i elegancji
Eleganckie, czarne latarki High Optics wyposażone zostały w wyjątkowo wytrzymałą, aluminiową obudowę, utwardzaną za pomocą specjalnego procesu anodowania w celu uzyskania najwyższej odporności na zarysowania i uderzenia. Profesjonalne służby ochrony preferują ten typ materiału do codziennych zastosowań. Dodatkowo latarki są wodoodporne, a teksturowana powierzchnia gwarantuje pewny chwyt w każdej sytuacji. Latarki High Optics mogą być używane w domu, na zewnątrz, podczas podróży lub na kempingu.
Latarki VARTA High Optics wyposażone są także w funkcję stroboskopu (np. do obrony) oraz smycz dla komfortu użytkowania. Dzięki inteligentnej elektronice poprzez błyskanie latarki informują o niskim stanie naładowania baterii (15 błysków co 2 minuty).

Dane techniczne:
Zasięg światła: 220 m (0.25 lux)
Czas działania: do 110 h
Całkowita moc świetlna: do 300 lumeny/ów
Źródło światła: 4 Watt LED
Waga z bateriami: 457 gr
Długość: 259 mm
Średnica główki: 43,00 mm
Gwarancja: 3 lata