Latarka Handbag

VARTA

4008496886425

Nowy produkt

Według badaczy każda kobieta poświęca przeciętnie 76 dni* swojego życia poszukując różnych rzeczy w swojej torebce. Dzięki nowej Handbag Light od VARTA Consumer, kobiety mogą ten czas spędzić zupełnie inaczej. Każda kobieta znalazła się kiedyś w podobnej sytuacji: zbliża się moment zamknięcia sklepów – robi się coraz ciemniej – a ona właśnie skończyła weekendowe zakupy. Objuczona torbami i trzymająca za rękę zmęczone dziecko, w końcu dociera do samochodu, przy którym zaczyna przeszukiwać wnętrze torebki.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl
 • Zostaw kontakt oddzwonimy
 • Więcej informacji

  Według badaczy każda kobieta poświęca przeciętnie 76 dni* swojego życia poszukując różnych rzeczy w swojej torebce. Dzięki nowej Handbag Light od VARTA Consumer, kobiety mogą ten czas spędzić zupełnie inaczej.

  Każda kobieta znalazła się kiedyś w podobnej sytuacji: zbliża się moment zamknięcia sklepów – robi się coraz ciemniej – a ona właśnie skończyła weekendowe zakupy.
  Objuczona torbami i trzymająca za rękę zmęczone dziecko, w końcu dociera do samochodu, przy którym zaczyna przeszukiwać wnętrze torebki.

  Kluczyki do samochodu ukryły się gdzieś między portfelem, kremem do rąk, husteczkami, gumą do żucia, błyszczykiem, telefonem a parasolką w czeluściach torebki. Najgorszy scenariusz: musi opróżnić zawartość torebki na dach samochodu przy słabym świetle ulicznej latarni.

  Lepszy scenariusz: nowa latarka Handbag Light od VARTA Consumer jest przyczepiona do suwaka torebki i pozwala jej szybko zlokalizować kluczyki.

  Stylowa i poręczna
  Żadna torebka nie powinna być pozbawiona nowej latarki Handbag Light. Lekka i poręczna, może zostać łatwo zamocowana do suwaka lub paska na ramię dzięki paskowi wykonanemu z czarnej skóry ekologicznej i magnetycznemu zapieciu.
  Latarka Handbag Light doda stylu i kobiecości każdej torebce. Dodatkowy plus: jej lśniąca, różowa powierzchnia rzuca się w oczy i przyciąga spojrzenia. Dwie 5 mm diody LED zapewniają optymalne oświetlenie i gwarantują szybkie odnalezienie każdego drobiazgu we wnętrzu torebki. Latarkę łatwo włączyć i wyłączyć za pomocą przycisku. Funkcja automatycznego wyłączenia aktywuje się po trzech minutach i pozwala zaoszczędzić baterię, jeżeli przez przypadek użytkowniczka zapomni wyłączyć latarkę.

  Dane techniczne:
  Zasięg światła: 2 metry
  Czas działania: 11 godzin
  Jasność: 10 lumenów
  Źródło światła: 2 x 5 mm dioda LED
  Wymiary: szerokość: 42 mm; wysokość: 39 mm; głębokość: 16 mm

  Nowości