LOKÓWKA O ŚREDNICY 19 MM KERATIN PROTECT CI5318

Remington

4008496938698

Nowy produkt

Keratin Protect 19mm - lokówki z ośmioma dostosowanymi ustawieniami temperatury, aby osiągać wspaniałe spirale, sprężynki i fale. Dzięki zaawansowanej technologii grzałki ceramicznej zawierającej keratynę i olej migdałowy, które uwalniają się podczas stylizowania, pomagasz chronić włosy, jednocześnie bez wysiłku nadając im elastyczność i blask.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl
 • Zostaw kontakt oddzwonimy
 • Więcej informacji

  Teraz możesz tworzyć piękne, zdrowo wyglądające loki nie uszkadzając włosów dzięki Keratin Protect 19mm - lokówki z ośmioma dostosowanymi ustawieniami temperatury, aby osiągać wspaniałe spirale, sprężynki i fale.

  Dzięki zaawansowanej technologii grzałki ceramicznej zawierającej keratynę i olej migdałowy, które uwalniają się podczas stylizowania, pomagasz chronić włosy, jednocześnie bez wysiłku nadając im elastyczność i blask.

  Lokówka dostępna jest w kolorze eleganckiego brązu lub złotego koloru różowego, 19mm grzałka nagrzewa się do 210°C, z 8 różnymi ustawieniami temperatury, dzięki czemu możesz dostosować temperaturę do Twojego rodzaju włosów i osiągnąć oszałamiające, zdrowo wyglądające loki.

  Kolekcja Remington Keratin Protect to innowacyjny zestaw urządzeń do stylizacji, wyposażonych w zaawansowaną technologię ceramiczną zawierającą keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy pozostają mocne, a jednocześnie są elastyczne i błyszczące.

  ‘Precyzyjna kontrola temperatury’
  Dzięki szybkiemu, 30-sekundowemu podgrzewaniu, lokówka jest gotowa od razu, gdy jej potrzebujesz, a 8 różnych ustawień temperatury pozwoli Ci dostosować ją do potrzeb Twoich włosów.

  ‘Odzywianie i ochrona’ Zaawansowana technologia grzałki ceramicznej zawierającej keratynę i olej migdałowy pomoże Ci zyskać elastyczne, lśniące i zdrowo wyglądające włosy.

  Profesjonalna lokówka stożkowa o średnicy 19-28mm do tworzenia pięknych fal i loków Korpus lokówki pokryty powłoką Advanced Ceramic wzbogaconą keratyną i olejkiem z migdałów
  Cyfrowy wyświetlacz temperatury

  Nowości