Horizon mikser ręczny z misą 24680-56

Russell Hobbs

4008496940721

Nowy produkt

350 W , 5 poziomów prędkości + Turbo , przycisk zwalniający końcówki , końcówki ze stali nierdzewnej do ubijania i zagniatania ciasta, możliwe do umycia w zmywarce.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Szukasz sposobu na pieczeniem bez bólu ramion? Wypróbuj mikser ręczny z misą Horizon, a pożegnasz się z tym problemem na zawsze. Niezależnie od tego, czy chcesz go używać jako samodzielnego miksera, czy też skorzystać z dołączonej misy, to uniwersalne urządzenie sprawdzi się doskonale przy ubijaniu każdego składnika. Możesz ubijać, mieszać lub ugniatać różne składniki, z łatwością przygotowując szereg smacznych potraw. Klasyczne połączenie głębokiej czerni i mroźnej bieli sprawia, że ten mikser będzie się pięknie prezentował w każdej kuchni, a dzięki jego funkcjonalności, z łatwością pokonasz każdy przepis na horyzoncie.

Z 5 ustawieniami prędkości do wyboru, ten mikser jest gotowy na każdy składnik. Niezależnie od tego, czy powoli dodajesz mąki do ciasta, czy też szybko ubijasz śmietanę, aby stworzyć gęste i puszyste nadzienie, mikser ręczny Horizon będzie Twoim pomocnikiem.