KAMERA SAMOCHODOWA MODECOM REC MC-CC14 FHD TS

MODECOM

5901885246208

Nowy produkt

MODECOM REC MC-CC14 FHD TS MODECOM REC MC-CC14 to najnowszej generacji kamera samochodowa rejestrująca materiały wideo w jakości full HD z prędkością 30kl./s. Raz włączone urządzenie zaczyna pracować w trybie ciągłego nagrywania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zarejestrowane zostanie każde niebezpieczne zdarzenie, które może wydarzyć się podczas podróży samochodem.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl
 • Zostaw kontakt oddzwonimy
 • Więcej informacji

  MODECOM REC MC-CC14 to najnowszej generacji kamera samochodowa rejestrująca materiały wideo w jakości full HD z prędkością 30kl./s. Raz włączone urządzenie zaczyna pracować w trybie ciągłego nagrywania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zarejestrowane zostanie każde niebezpieczne zdarzenie, które może wydarzyć się podczas podróży samochodem. Nagrany przez kamerę film może stanowić istotny dowód w przypadku wystąpienia kolizji. Cechą wyróżniającą kamerę REC MC-CC14 jest wbudowany ekran dotykowy o przekątnej 2.8”.
  EKRAN DOTYKOWY O PRZEKĄTNEJ 2.8”
  Kamera MODECOM REC MC-CC14 wyposażona jest w ekran dotykowy o przekątnej 2.8”. Za jego pomocą można obejrzeć nagrany film oraz w bardzo łatwy sposób ustawić wszystkie parametry nagrywania. Intuicyjne w obsłudze oprogramowanie pozwoli na szybką zmianę ustawień oraz aktywację wybranych funkcji.

  NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  Wbudowany mikrofon
  Kamera wyposażona jest w bardzo czuły mikrofon, dzięki któremu możesz np. nagrywać filmy instruktażowe z przebytej przez Ciebie trasy, lub po prostu dodać swój komentarz do sytuacji na drodze.

  Uchwyt z mocowaniem obrotowym
  Kamerę MC-CC14 montuje się do szyby za pomocą wygodnego w użyciu silikonowego pada.
  Dzięki mocowaniu obrotowemu, ustawisz kamerę pod dowolnym kątem, aby by uzyskać optymalną widoczność.

  Zasilanie z portu USB
  Wbudowany port micro USB przeznaczony jest do zasilania kamery. Dołączony do zestawu przewód USB o długości 3 metrów pozwala na komfortowe korzystanie z kamery nawet autach o przestronnym wnętrzu. Za pomocą portu USB zgrasz także zarejestrowany przez kamerę materiał na dysk swojego komputera.

  Czytnik kart pamięci micro SD
  Kamera wyposażona jest w czytnik kart pamięci microSD współpracujący z kartami o maksymalnej pojemności 32 GB.

  Ekran dotykowy
  Kamera MC-CC14 wyróżnia się wbudowanym kolorowym ekranem dotykowym. Za jego pomocą można w prosty sposób zmieniać ustawienia kamery. Szerokokątny obiektyw 120º
  Kamera MODECOM MC-CC14 to przede wszystkim wysoka jakość rejestrowanych materiałów. W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątny (120°) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą.

  Wbudowany G-sensor i czujnik ruchu
  Wbudowany G-Sensor rozpoznaje nagłą zmianę położenia samochodu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie wystąpienia kolizji kamera nie przerwie nagrywanie, a zarejestrowany materiał zostanie zabezpieczony przed przypadkowym usunięciem.

  Matryca full HD
  Zastosowana w kamerze matryca rejestruje ostre i bardzo wyraźne filmy w rozdzielczości full HD.

  Informacje dodatkowe
  Zawartość zestawu - Kamera MC-CC14, Uchwyt samochodowy , Zasilacz samochodowy , Kabel USB, Instrukcja obsługi
  Specyfikacja
  Model - MODECOM REC MC-CC14
  Nagrywanie - FHD 1920 x 1080 @30fps
  Obiektyw - Szerokokątny (120º)
  Wyświetlacz - 2.8'' LCD, kolorowy dotykowy
  G-Sensor - Tak, wbudowany
  Wykrywanie ruchu - Tak
  Port microUSB - Zasilanie, transfer danych
  Mikrofon - Wbudowany
  Głośnik - Wbudowany
  Akumulator - LiPo 200 mAh

  Nowości