Nowy Odkurzacz akumulatorowy samochodowy Black&Decker ADV1200-XJ Zobacz większe

Odkurzacz akumulatorowy samochodowy Black&Decker ADV1200-XJ

Black & Decker

5035048617441

Nowy produkt

Podwójna filtracja dla zachowania wysokich parametrów odkurzania. 5-metrowy przewód pozwala na łatwy dostęp do wszystkich przestrzeni samochodu włącznie z bagażnikiem. Elastyczna rura i końcówka szczotkowa dla wygodnego czyszczenia szczególnie w miejscach trudnodostępnych. Funkcja Cyclonic odseparowuje kurz i drobiny od filtra i utrzymuje optymalną siłę sssania.Praktyczny uchwyt w podstawce dla wygodnego zwinięcia i przechowywania przewodu.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Podwójna filtracja dla zachowania wysokich parametrów odkurzania. 5-metrowy przewód pozwala na łatwy dostęp do wszystkich przestrzeni samochodu włącznie z bagażnikiem. Elastyczna rura i końcówka szczotkowa dla wygodnego czyszczenia szczególnie w miejscach trudnodostępnych. Funkcja Cyclonic odseparowuje kurz i drobiny od filtra i utrzymuje optymalną siłę sssania.Praktyczny uchwyt w podstawce dla wygodnego zwinięcia i przechowywania przewodu. Długa końcówka z szerokim wejściem dla łatwego zbierania większych drobin. Ręczny odkurzacz, zasilany z samochodowego gniazda zapalniczki 12 V do czyszczenia wnętrza samochodu. Długa końcówka szczelinowa do czyszczenia ciasnych przestrzeni np. pomiędzy siedzeniami.

Nowości