Prostownica Remington S3500

Remington

4008496716890

Nowy produkt

Remington S 3500 Ceramic Straight 230 Prostownica z płytkami ceramicznymi z Turmalinem i funkcją antystatyczną.

Więcej szczegółów

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Remington S 3500 Ceramic Straight 230 Prostownica z płytkami ceramicznymi z Turmalinem i funkcją antystatyczną. Podaruj swoim włosom terapię marki Remington Prostownica Remington Slim 230 posiada antystatyczne ceramiczne płytki dając idealnie proste, błyszczące i nieelektryzujace się włosy.

Ponadto dzięki ekspresowemu nagrzewaniu się do temperatury 230ºC w zaledwie 15 sekund, pomoże Ci osiągnąć gładką i lśniącą fryzurę w mgnieniu oka. 4 x ochrona: Płytki ceramiczne z Turmalinem i funkcją antystatyczną dla idealnie prostych, błyszczących i nie elektryzujących się włosów.
Wąskie płytki o wydłużonej konstrukcji 110 mm Szybki czas nagrzewania w 15 sekund Regulowana temperatura od 150ºC do 230ºC z diodowym wskaźnikiem Automatyczny wyłącznik po 60 minutach Blokada temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem Etui odporne na wysoką temperaturę Funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania Uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie Obrotowy przewód Regulacja temperatury Dzięki możliwości regulacji ustawień temperatury, Remington daje Ci kontrolę nad temperaturą, dzięki czemu możesz wybrać idealne ustawienie dla Twoich włosów.
W przypadku włosów farbowanych, rozjaśnianych lub cienkich należy stosować niskie ustawienia temperatury, średni zakres temperatur jest przeznaczony dla włosów normalnych, natomiast najwyższe temperatury można stosować w przypadku włosów szorstkich, grubych i etnicznych. Proste po same końce Dzięki przedłużonym płytkom, te prostownice pozwalają na wyprostowanie szerszych odcinków włosów od samej nasady, skracając proces prostowania i dając Ci więcej czasu na zaprezentowanie pięknych, jedwabiście gładkich i superbłyszczących pukli.