OFA Pilot Uniwersalny Simple 4

OFA

8716184050190

Nowy produkt

Uniwersalny pilot One For ALL -Simple 4 URC6440. Pilot rodziny One For All do obsługi do trzech urządzeń np: Twojego telewizora oraz tunera telewizji satelitarnej, kablowej czy DVB-T oraz kina domowe, konsole do gier, DVD, Blu-ray, Video i CD odtwarzacze

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl
  • Zostaw kontakt oddzwonimy
  • Więcej informacji

    Uniwersalny pilot One For ALL -Simple 4 URC6440. Pilot rodziny One For All do obsługi do trzech urządzeń np: Twojego telewizora oraz tunera telewizji satelitarnej, kablowej czy DVB-T oraz kina domowe, konsole do gier, DVD, Blu-ray, Video i CD odtwarzacze. Pilot posiada duże, wyraźne i intuicyjnie rozmieszczone przyciski bardzo wygodne w użyciu.
    Solidna konstrukcja oraz zwiększona odporność na upadek i zniszczenie z pewnością zwiększą jego żywotność a podświetlane przyciski kiedy zbliża się do niego ręka ułatwią korzystanie z urządenia.
    Pilot uniwersalny URC6440 jest wyjątkowo łatwy w połączeniu z odbiornikami, posiada opcję wybrania urządzeń współpracujących poprzez wybranie ich online na stronie www i poprzez połączenie pilota z komputerem zgranie danych na pilota, dzięki czemu pilot Simple 4 będzie współpracował nawet z urządzeniami wyprodukowanymi po jego zakupie, posiada możliwość skopiowania przycisków ze starego pilota, funkcja Simple Set One For All-, czyli zgranie pilota poprzez wybranie marki urządzenia jednym przyciskiem, druga metoda to klasyczne wpisanie kodów należących do odpowiedniej marki telewizora z instrukcji obsługi pilota. Urządzenie działa na dwie bateria typu AAA, brak na wyposażeniu. 

    Nowości