SŁUCHAWKI SPORTOWE Bluetooth 4.1 Earphones Zobacz większe

SŁUCHAWKI SPORTOWE Bluetooth 4.1 Earphones

4260416830097

Nowy produkt

Słuchawki douszne Bluetooth w wygodnej i dobrze dopasowanej wersji. Idealny dla sportu i rekreacji lekki i wytrzymały zestaw słuchawkowy TIE Audio, dzięki Bluetooth 4.1 i zintegrowanemu tłumieniu szumów, zapewnia doskonałą jakość dźwięku bez użycia kabla.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Słuchawki douszne Bluetooth w wygodnej i dobrze dopasowanej wersji. Idealny dla sportu i rekreacji lekki i wytrzymały zestaw słuchawkowy TIE Audio, dzięki Bluetooth 4.1 i zintegrowanemu tłumieniu szumów, zapewnia doskonałą jakość dźwięku bez użycia kabla. Oba zintegrowane głośniki zapewniają czysty i żywy dźwięk. Zestaw dołączonych wymiennych zatyczek do uszu (małe, średnie, duże) zapewnia wysoką izolację przed zakłóceniami z zewnątrz, dodatkowe stabilizatory optymalizują dopasowanie, dzięki czemu zestaw słuchawkowy doskonale nadaje się do biegania, wycieczek pieszych i innych aktywności na świeżym powietrzu. Zintegrowana bateria o dużej mocy pozwala na 5 godzin rozmowy telefonicznej lub słuchanie muzyki.
Zestaw słuchawkowy TIE Audio można łatwo podłączyć do wszystkich popularnych smartfonów i tabletów, a także nadaje się do połączeń telefonicznych za pośrednictwem systemu iOS lub Android.

Nowości