Nowy TEFAL INFINY PRESS REVOLUTION ZC500H Zobacz większe

INFINY PRESS REVOLUTION ZC500H

TEFAL

3045388667435

Nowy produkt

Unikalna technologia wyciskania, która sprawia, że uzyskujemy aż 35% więcej soku i witaminy C oraz do 75% więcej przeciwutleniaczy (w porównaniu do naszej najlepszej sokowirówki – Tefal ZN65)

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl
 • Zostaw kontakt oddzwonimy
 • Więcej informacji

  Infini Press Revolution to innowacyjna wyciskarka do owoców, warzyw i ziół, wyposażona w nowatorską technologię Juice Press, dzięki której można uzyskać do 35% więcej soku i witaminy C oraz do 75% więcej przeciwutleniaczy.
  Sercem technologii Juice Press jest wolnoobrotowy silnik, który wprawia w ruch mechanizm zgniatający owoce i warzywa, wyciskając z nich to, co najlepsze – esencjonalny sok pełen witamin i składników odżywczych. Dzięki temu możemy cieszyć się naturalnym smakiem i większą ilością witamin, jak również jednolitą, aksamitną konsystencją pysznego soku.
  Dzięki cichej pracy (70,2 dB(A)) i łatwemu czyszczeniu urządzenia (możliwość mycia elementów w zmywarce), codzienne delektowanie się pysznym, zdrowym sokiem jest teraz wyjątkowo proste.
  Urządzenie to wyposażono aż w 3 kominy, co znacznie zwiększa jego wydajność, gwarantując nieprzerwaną prace i ciągłe wyciskanie soku.
  2 filtry (jeden do soków, drugi do przecierów i smoothies) zapewniają większa różnorodność. Wybór Infini Press Revolution to wybór naturalnego smaku, aksamitnej konsystencji i mnóstwa witamin.

  Nowości