ŻELAZKO Light & Easy Brights Mango 24800-56

Russell Hobbs

4008496936144

Nowy produkt

Jesteś kreatywną osobą? Lubisz zabawę podczas prasowania, tańczenie przy pracach domowych do Twoich ulubionych piosenek?. Czy sprawiasz, że wszyscy wokół ciebie się śmieją, nawet z Ciebie samego?Jesteś zatem osobowością spod koloru Mango. Pozwól by Twoją odważną osobowość wyraziło tak samo odważne żelazko, w takim samym kolorze. Nie tylko jest to modne i w żywych barwach, ale tak samo jak Twoja osobowość – zapewnia zabawę, nawet przy prasowaniu.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl
 • Zostaw kontakt oddzwonimy
 • Więcej informacji

  Jesteś kreatywną osobą? Lubisz zabawę podczas prasowania, tańczenie przy pracach domowych do Twoich ulubionych piosenek?. Czy sprawiasz, że wszyscy wokół ciebie się śmieją, nawet z Ciebie samego?

  Jesteś zatem osobowością spod koloru Mango. Pozwól by Twoją odważną osobowość wyraziło tak samo odważne żelazko, w takim samym kolorze. Nie tylko jest to modne i w żywych barwach, ale tak samo jak Twoja osobowość – zapewnia zabawę, nawet przy prasowaniu.
  Kabel zasilający 3m
  Przy imponującej 3m długości kabla możesz prasować w dowolnym miejscu. W połączeniu z łatwym schowkiem na owijanie przewodu, używanie tego żelazka to czysta przyjemnośc.

  Czystość i bezpieczeństwo
  Funkcja anti-drip chroni żelazko przez kapaniem, podczas gdy funkcja antywapienna chroni żelazko przed osadzaniem się kamienia. Dla Twojego spokoju, żelazko wyposażono także w funkcję automatycznego wyłączania.

  Ceramiczna, kolorowa stopa
  2400W
  Technologia Auto Steam – automatyczne generowanie pary
  Regulacja temperatury
  30 g / min. stała dystrybucja pary
  90 g wyrzut pary
  240 ml pojemnik na wodę
  Pionowy wyrzut pary
  Spryskiwacz
  Kabel 2m
  Pojemnik do napełniania wody
  Auto steam
  Nasza technologia automatycznej generacji pary pozwala wygładzić zagniecenia ciągłą dystrybucją pary 30 g/min.
  Zbiornik na wodę 240ml
  Zbiornik na wodę o pojemności 240 ml oraz pojemnik do napełniania sprawiają, że możesz na spokojnie obejrzeć ulubiony serial przed kolejnym napełnianiem.

  Nowości