ŻELAZKO Supreme Steam Pro 23971-56

Russell Hobbs

4008496881178

Nowy produkt

Russell Hobbs Żelazko Supreme Steam Pro 23971-56 Jeśli prasowanie kojarzy Ci się jedynie z przykrym obowiązkiem, a żelazko Supreme Steam Pro, o mocy 2600W pomoże ci uczynić z prasowania przyjemność.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl
 • Zostaw kontakt oddzwonimy
 • Więcej informacji

  Jeśli prasowanie kojarzy Ci się jedynie z przykrym obowiązkiem, a żelazko Supreme Steam Pro, o mocy 2600W pomoże ci uczynić z prasowania przyjemność. Zaprojektowane w taki sposób, by usuwać nawet największe zagniecenia, nie tylko jest pięknie zaprojektowane ale także funkcjonalne.

  To wszechstronne żelazko, że nie tylko gładko sunie wzdłuż materiału przy guzikach, ale może także prasować pionowo, nadając gładkość wiszącym ubraniom. Możesz więc w jednej chwili prasować bawełniane t-shirty przy wysokiej temperaturze, a zaraz prasować parą jedwabną bluzkę.

  Niezależnie od materiału odzieży, którą musisz wyprasować, żelazko Supreme Steam Pro zawsze zapewni Ci idealne wygładzenie!

  Prasowanie na sucho / na mokro / przy użyciu spryskiwacza i wyrzutu pary Wybieraj z różnych funkcji prasowania - na sucho, na mokro, przy użyciu spryskiwacza i wyrzutu pary. Żelazko Supreme Steam Pro dystrybuuje parę ciągłą z siłą 40g i wyrzut pary o mocy 145g. Posiada łatwy do napełnienia zbiornik na wodę o pojemności 310ml.

  Ceramiczna stopa
  2600 W
  40 g / min. stała dystrybucja pary
  145 g wyrzut pary
  Funkcja Anti-scale zapobiega osadzaniu się kamienia
  Blokada kapania Anti-drip
  Kabel 2m
  Możliwość prasowania na sucho / na mokro / przy użyciu spryskiwacza i wyrzutu pary Silny pionowy wyrzut pary
  Funkcja samooczyszczania
  310 ml pojemnik na wodę
  Regulacja pary
  Przyciski z antypoślizgowymi żłobieniami
  Pionowy wyrzut pary
  Silny pionowy wyrzut pary pozwala pozbyć się zagnieceń na wiszących tkaninach, takich jak firanki i zasłony. Od teraz nie musisz ich zdejmować i prasować na desce, możesz je wygodnie uprasować, kiedy wiszą.

  Funkcja samooczyszczenia Funkcja samooczyszczania jest oszczędnością czasu i problemów związanych ręcznym czyszczeniem żelazka, a dzięki funkcjom zapobiegającym kapaniu i osadzaniu się kamienia, już nigdy nie będziesz musiał się martwić bałaganem przy prasowaniu.

  Nowości