Bezprzewodowa mysz gamingowa Trust GXT115 MACCI

TRUST

8713439224177

Nowy produkt

Ultraprecyzyjna mysz dla graczy Trust GXT 115 Macci, wyposażona w optyczny sensor z regulacją rozdzielczości i maksymalną czułością 2400 DPI, dodatkowe przyciski boczne oraz moduł bezprzewodowy.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Na Twoim biurku nie ma już miejsca na dodatkowe przewody? Z pomocą Trust GXT 115 Macci możesz sterować swoim laptopem bądź komputerem stacjonarnym z odległości do ok. 10 metrów, bez kabli i uciążliwych zakłóceń. Jest to zatem idealny wybór dla osób ceniących porządek na biurku oraz graczy poszukujących myszy do grania w podróży.

Zostań bohaterem każdego pola bitwy, wybierając mysz komputerową z sensorem laserowym i 5-poziomową regulacją czułości. Urządzenie działa na dowolnej powierzchni, oferując maksymalną precyzję 2400 DPI. Znakomicie sprawdza się zatem w dynamicznych strzelankach FPS oraz taktycznych grach sieciowych MOBA.

Przejmij kontrolę nad swoim ekwipunkiem, wybierając mysz z rolką przewijania oraz dodatkowymi przyciskami. W Trust GXT 115 Macci znajdziesz ich aż 6, w tym ukryte pod kciukiem klawisze Dalej/Wstecz do błyskawicznego wyboru broni. Wszystko to bez potrzeby instalowania dodatkowych programów, gdyż urządzenie wspiera technologię plug and play i jest skonfigurowane od razu po podłączeniu do komputera.

Sensor myszy: optyczny
Rodzaj myszy: bezprzewodowa
Czułość myszy: 2400 dpi
Typ podłączenia: USB
Liczba przycisków: 6
Scroll (rolka przewijania): 1
Podświetlane elementy: tak
Zasięg: 10 m
Informacje dodatkowe: Przycisk wyboru rozdzielczości (800-2400dpi)
Zasilanie: 1 bateria AA (LR6)
Kolor: czarno-szary

Nowości