Nowy Pionowa ergonomiczna mysz bezprzewodowa Yenkee YMS 5020 Zobacz większe

Pionowa ergonomiczna mysz bezprzewodowa Yenkee YMS 5020

YENKEE

8590669276325

Nowy produkt

Jestem ErgoGrip - mysz bezprzewodowa YMS 5020 2,4 G. Dzięki swojemu wykonaniu świetnie pasuję do ręki. Już nigdy nie będziesz musieć ograniczać tempa pracy ze względu na ból nadgarstków lub ramienia. Jestem tak zaprojektowana, aby umożliwić naturalną pozycję nadgarstka i zmniejszyć ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka i innych schorzeń związanych z codziennym używaniem „zwykłych” myszy komputerowych.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Jestem ErgoGrip - mysz bezprzewodowa YMS 5020 2,4 G. Dzięki swojemu wykonaniu świetnie pasuję do ręki. Już nigdy nie będziesz musieć ograniczać tempa pracy ze względu na ból nadgarstków lub ramienia. Jestem tak zaprojektowana, aby umożliwić naturalną pozycję nadgarstka i zmniejszyć ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka i innych schorzeń związanych z codziennym używaniem „zwykłych” myszy komputerowych. Kąt i wysokość wybrano tak, aby nadgarstek znajdował się w najwygodniejszej pozycji.

W moim korpusie znajduje się czujnik z rozdzielczością do 1800 DPI, które zaoferuje lepszą niż dobrą czułość na różnych powierzchniach. Do tego jestem wyposażona w sześć świetnie dostępnych przycisków. Dzięki bocznemu umieszczeniu złączy są one łatwo dostępne i gwarantują precyzyjne i prawidłowe uchwycenie za pierwszym razem.

Mój ergonomiczny kształt i powierzchnia podpowiada, że okażę się doskonałym wyborem do pracy w biurze i do wykorzystania w domu. Elegancki czarny kolor i spójny kształt są warunkiem tego, abym zlała się z każdym środowiskiem bez najmniejszych problemów.

Jestem wprawdzie bezprzewodowa, ale nagłe rozładowanie podczas pracy nie wchodzi w rachubę. Posiadam wyłącznik zasilania w celu skutecznego oszczędzania energii baterii. Wbudowany odbiornika nano z zasięgiem roboczym <10 metrów zagwarantuje wygodną obsługę komputera także podczas prezentacji. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do myszy bezprzewodowych i trudno ci wyobrazić sobie pracę bez kabli, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Identyczna ergonomiczna mysz YMS 5010 jest dostępna także w wersji z „okablowaniem”.

Nowości