REVEAL Elektroniczny zestaw do manicure i pedicure MAN1000 Zobacz większe

REVEAL Elektroniczny zestaw do manicure i pedicure MAN1000

Remington

5038061101218

Nowy produkt

Elektroniczny zestaw do manicure i pedicure REVEAL pozwoli Tobie i Twoim paznokciom wyglądać i czuć się świetnie.Nasze dwustronne głowice pilników potrafią wszystko, od skracania długości paznokci do tworzenia idealnie spiczastego kształtu.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Czy lubisz uczucie świeżego manicure i pedicure? Czy chciałabyś móc cieszyć się tym uczuciem w zaciszu własnego domu? Elektroniczny zestaw do manicure i pedicure REVEAL pozwoli Tobie i Twoim paznokciom wyglądać i czuć się świetnie.Nasze dwustronne głowice pilników potrafią wszystko, od skracania długości paznokci do tworzenia idealnie spiczastego kształtu. Do wyboru są 2 ustawienia prędkości, dzięki czemu możesz zdecydować jakiej prędkości potrzebujesz, aby uzyskać idealny manicure i pedicure.

Stworzyliśmy łatwy, 4-etapowy system, dzięki któremu masz pewność, że w kilku prostych krokach zrobisz manicure i pedicure.
Krok 1 Pilnik gruboziarnisty: Za pomocą pilnika gruboziarnistego możesz nadać paznokciom idealną długość i kształt.
Krok 2 Pilnik drobnoziarnisty: Za pomocą precyzyjnego pilnika drobnoziarnistego stworzysz spiczasty kształt paznokcia lub wyrównasz krawędzie.
Krok 3, Pilnik do polerowania Pilnik do polerowania usuwa wszelkie wypukłości i nierówności na górze paznokcia i pozwala uzyskać gładką powierzchnię.
Krok 4, Pilnik do wykończenia: Jeśli chcesz uzyskać naturalny wygląd bez lakieru do paznokci, użyj pilnika do wykończenia i wypoleruj paznokcie, nadając im zdrowy wygląd.Elektroniczny zestaw do manicure i pedicure REVEAL działa wyłącznie na baterie, dzięki czemu możesz idealnie wypielęgnować swoje paznokcie, gdziekolwiek jesteś. Nakładka ochronna na urządzenie sprawia, że pozostaje ono w doskonałym stanie gdy nie jest używane.

Nowości