Nowy Filiżanka ze spodkiem DUKA TIME 350 ml biała porcelana Zobacz większe

Filiżanka ze spodkiem DUKA TIME 350 ml biała porcelana

DUKA

7319262826260

Nowy produkt

Nasza bestsellerowa kolekcja DUKA TIME to nowoczesny i ponadczasowy styl! Wysokiej jakości śnieżno-biała porcelana, która idealnie wkomponuje się w każde wnętrze! Dzięki wieloelementowej kolekcji DUKA TIME stworzysz piękną zastawę stołową, a szeroki wybór, jaki seria ta oferuje, jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z zastawą stołową. Gorąca herbata w dużej filiżance, kto z nas jej nie lubi!

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Nasza bestsellerowa kolekcja DUKA TIME to nowoczesny i ponadczasowy styl! Wysokiej jakości śnieżno-biała porcelana, która idealnie wkomponuje się w każde wnętrze! Dzięki wieloelementowej kolekcji DUKA TIME stworzysz piękną zastawę stołową, a szeroki wybór, jaki seria ta oferuje, jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z zastawą stołową. Gorąca herbata w dużej filiżance, kto z nas jej nie lubi! Z filiżanką DUKA TIME dzięki dużej pojemności 350ml możemy delektować się naszą ulubiona herbatą jeszcze dłużej! Postaw na nowoczesny styl wybierz DUKA TIME!

Nowości