Nowy Korkociąg otwieracz do wina Alessi Anna G. czarny Zobacz większe

Korkociąg otwieracz do wina Alessi Anna G. czarny

ARTE BRANDS

8003299920464

Nowy produkt

Korkociąg otwieracz do wina Alessi Anna G. czarny

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Legenda mówi, że Alessandro Mendini tworząc w 1994 otwieracz do wina Anna G. starał się uwiecznić piękno swojej wielkiej miłości do tajemniczej kobiety.

Do dnia dzisiejszego nie można przejść obojętnie obok tego produktu, dlatego doskonale nadaje się na prezent, który będzie się pięknie prezentować na barze czy stole podczas rozmów przy winie.

Prezentowany przedmiot jest otwieraczem typu "motylek" o wysokości 24,5cm. Dwa smukłe ramiona, stylizowane na kobiece ręce służą za dźwignię do wyciągnięcia korka z butelki. Po wyjęciu korka znajduje się on wewnątrz korkociągu dzięki czemu możemy go natychmiast odstawić na stół czy bar bez konieczności wykręcania korka. Korek usuwamy przed kolejnym użyciem korkociągu.

Prezentowany przedmiot jest w kolorze czarnym - dostępne są także inne warianty kolorystyczne (zielony, niebieski, czerwony oraz specjalny model całkowicie pokryty chromem)

Dzięki dużej popularności produktu powstały kolejne wariacie na temat Anny G. które umożliwiają złożenie pięknej kolekcji składającej się z korków do wina, korka do szampana, minutniki, składana patera na ciasto czy łyżeczka do herbaty.

Nowości