Nowy Minutnik ze stali nierdzwenej DUKA SILCTOOL Zobacz większe

Minutnik ze stali nierdzwenej DUKA SILCTOOL

DUKA

1215939

Nowy produkt

Minutnik DUKA SILICTOOL to idealny wybór dla każdego miłośnika gotowania, który ceni sobie praktyczne, stylowe rozwiązania w swojej kuchni. Wykonany ze stali nierdzewnej i wyposażony w antypoślizgową nóżkę, minutnik DUKA SILICTOOL pozwoli precyzyjnie odmierzać czas w zakresie od 0 do 60 minut.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Minutnik DUKA SILICTOOL to idealny wybór dla każdego miłośnika gotowania, który ceni sobie praktyczne, stylowe rozwiązania w swojej kuchni. Wykonany ze stali nierdzewnej i wyposażony w antypoślizgową nóżkę, minutnik DUKA SILICTOOL pozwoli precyzyjnie odmierzać czas w zakresie od 0 do 60 minut, dzięki czemu gotowany przez Ciebie makaron nigdy nie będzie zbyt miękki, a pieczone ciasto nie przypali się. Minutnik DUKA SILICTOOL ma kształt jajka – przekręć jego górną część, żeby go włączyć i ustaw odpowiedni czas, korzystając z czytelnej miarki na jego ściankach. Postaw na praktyczne, niezawodne rozwiązania w swoim domu i wybierz minutnik DUKA SILICTOOL!

Kolor: srebrny
Marka: DUKA
Seria: SILCTOOL
Materiał: stal nierdzewna
Gwarancja: 24 miesiące
Wysokość [cm]: 7.5
Antypoślizg: tak
Zmywarka: nie

Nowości