Nowy Owalne naczynie żaroodporne z pokrywką DUKA SOREN Zobacz większe

Owalne naczynie żaroodporne z pokrywką DUKA SOREN

DUKA

1215867

Nowy produkt

Z naczyniem żaroodpornym DUKA SOREN, przygotowywanie Twoich ulubionych potraw będzie prostsze, niż kiedykolwiek! Naczynie DUKA SOREN zostało wykonane ze szkła sodowego, odpornego na szeroki zakres temperatur, dzięki czemu możesz go używać zarówno w piekarniku i mikrofalówce, jak i przechowywać w zamrażarce.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Z naczyniem żaroodpornym DUKA SOREN, przygotowywanie Twoich ulubionych potraw będzie prostsze, niż kiedykolwiek! Naczynie DUKA SOREN zostało wykonane ze szkła sodowego, odpornego na szeroki zakres temperatur, dzięki czemu możesz go używać zarówno w piekarniku i mikrofalówce, jak i przechowywać w zamrażarce. W zestawie z naczyniem DUKA SOREN otrzymasz idealnie dopasowaną pokrywę, a jego duża pojemność (2800 ml) sprawia, że sprawdzi się ono idealnie podczas przyrządzania potraw dla całej rodziny. Co więcej, naczynie DUKA SOREN możesz bez problemu myć w zmywarce, masz więc pewność, że sprosta ono każdemu wyzwaniu, które postawi przed Tobą nowoczesna kuchnia – przekonaj się o tym jeszcze dzisiaj!

Kolor: transparentny
Marka: DUKA
Rodzaj produktu: naczynie żaroodporne
Seria: SOREN
Materiał: szkło
Gwarancja: 24 miesiące
Mikrofalówka: tak
Piekarnik: tak
Pojemność [ml]: 2800
Zakres temperatur: -40°C do +450°C
Żaroodporność: tak
Zmywarka: tak

Nowości