Nowy Trzepaczka kuchenna DUKA VIT biała silikon Zobacz większe

Trzepaczka kuchenna DUKA VIT biała silikon

DUKA

5901912167933

Nowy produkt

Przybory kuchenne z serii DUKA VIT cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów. Ciekawy wygląd połączono z funkcjonalnością, w wyniku czego dostajemy praktyczny i dobrej jakości produkty. Przybory DUKA VIT zostały wykonane z trwałego drewna bukowego i wysokiej jakości silikonu. Z trzepaczką DUKA VIT mieszanie ciast na naleśniki, omlety będzie prostsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Teraz idealnie ubijesz pianę.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Przybory kuchenne z serii DUKA VIT cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów. Ciekawy wygląd połączono z funkcjonalnością, w wyniku czego dostajemy praktyczny i dobrej jakości produkty. Przybory DUKA VIT zostały wykonane z trwałego drewna bukowego i wysokiej jakości silikonu. Z trzepaczką DUKA VIT mieszanie ciast na naleśniki, omlety będzie prostsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Teraz idealnie ubijesz pianę. Postaw na praktyczne rozwiązania w swojej kuchni i zaproś do niej trzepaczkę DUKA VIT!

Nowości