Zestaw sztućców do sałaty DUKA WAREWOOD 2 sztuki drewno

DUKA

5901912110557

Nowy produkt

Zestaw sztućców do sałaty DUKA WAREWOOD łączy w sobie stylowe wzornictwo, staranne wykonanie i praktyczną użyteczność, dzięki którym jest idealnym wyborem do Twojej kuchni. W skład zestawu DUKA WAREWOOD wchodzą dwa sztućce z metalu wykończone bukowym drewnem, które zachwycą Cię prostym, ponadczasowym kształtem, będącym najlepsza kontynuacją klasycznego designu.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Zestaw sztućców do sałaty DUKA WAREWOOD łączy w sobie stylowe wzornictwo, staranne wykonanie i praktyczną użyteczność, dzięki którym jest idealnym wyborem do Twojej kuchni. W skład zestawu DUKA WAREWOOD wchodzą dwa sztućce z metalu wykończone bukowym drewnem, które zachwycą Cię prostym, ponadczasowym kształtem, będącym najlepsza kontynuacją klasycznego designu. Stylowy wygląd sztućców DUKA WAREWOOD sprawia, że będą się one wspaniale prezentowały na Twoim stole, niezależnie czy będzie to kameralna, rodzinna kolacja, czy wystawny obiad dla przyjaciół i znajomych. Postaw na praktyczne, eleganckie rozwiązania w swoim domu i zaproś do niego zestaw sztućców do sałaty DUKA WAREWOOD!

Ilość w zestawie: 2
Materiał: stal nierdzewna
Kolor: brązowy
Długość [cm]: 28.5
Gwarancja: 24 miesiące
Zmywarka: nie

Nowości