Nowy Bransoleta srebrna z motywem kwiatów SMN/AS088 Zobacz większe

Bransoleta srebrna z motywem kwiatów SMN/AS088

W.KRUK

SMN/AS088

Nowy produkt

Srebrna bransoleta z motywem kwiatów świetnie sprawdzi się jako dodatek do codziennych stylizacji, zarówno tych biurowych, jak i mniej formalnych noszonych w czasie wolnym.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Rozmiar całkowity: dł 15 cm, w tym przedłużka 4 cm, wym el ozdobnych: dł do 1,3 cm, szer 0,8 cm.,
Motywy florystyczne były wykorzystywane w jubilerstwie od najdawniejszych czasów. Natura stanowiła inspirację dla wielu projektantów nie tylko w dziedzinie jubilerstwa.Srebrna bransoleta z motywem kwiatów świetnie sprawdzi się jako dodatek do codziennych stylizacji, zarówno tych biurowych, jak i mniej formalnych noszonych w czasie wolnym.Kwiaty są odwiecznym symbolem rodzącego się życia i radości.
Oznaczają ponadprzeciętne piękno i delikatność. Do stworzenia bransolety użyto srebra - cenionego w jubilerstwie kruszcu, który nadaje biżuterii lekkości, przyciąga wzrok, bajecznie odbijając światło. Srebrny kolor biżuterii według tradycji miał wiele mówić o osobie, która go nosi - barwę tę przypisuje się osobom romantycznym, godnym zaufania i pełnym chęci do pomocy drugiej osobie.Ta srebrna bransoleta z motywem kwiatów spodoba się kobietom lubiącym w biżuterii konkretne motywy, ponadczasową kolorystykę pozwalającą na łatwe dobranie stylizacji. Sprawdzi się również jako drobny upominek dla wyjątkowej osoby.

Nowości