Nowy Zegarek damski Casio Collection Women LTS-100D-1AVEF Zobacz większe

Zegarek damski Casio Collection Women LTS-100D-1AVEF

CASIO

4549526216671

Nowy produkt

Wyjątkowy zegarek damski Casio LTS-100D-1AVEF pochodzi z kolekcji Collection Women. Jest to model kontynuujący linię kultowych i bardzo popularnych modeli Casio. Koperta została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej odpornej na warunki atmosferyczne. Połączono ją z modną i praktyczną bransoletą. Tarcza idealnie kontrastuje indeksami co sprawia, że jest przejrzysta i czytelna, a odczyt po zmroku wspomaga warstwa Neobrite.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Wyjątkowy zegarek damski Casio LTS-100D-1AVEF pochodzi z kolekcji Collection Women. Jest to model kontynuujący linię kultowych i bardzo popularnych modeli Casio. Koperta została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej odpornej na warunki atmosferyczne. Połączono ją z modną i praktyczną bransoletą. Tarcza idealnie kontrastuje indeksami co sprawia, że jest przejrzysta i czytelna, a odczyt po zmroku wspomaga warstwa Neobrite. Zegarek został wyposażony w dokładny mechanizm kwarcowy z datownikiem, który jest zasilany baterią. Całość zabezpieczono szkłem szafirowym, które jest niezwykle odporne na zarysowania. Ten model jest również odporny na kontakt z wodą na przykład pod prysznicem.

Płeć: Damski
Styl: Klasyczny
Odczyt: Analogowy
Koperta: Stal
Bransoleta: Stal
Mechanizm: Kwarcowy
Szerokość koperty: 29 mm
Grubość koperty: 8,5 mm
Szkło: Szafirowe
Wodoszczelność: 50M
Okres gwarancji: 3 lata

Nowości