Nowy Zegarek męski CASIO Collection Men MTP-1291D-7AVEF Zobacz większe

Zegarek męski CASIO Collection Men MTP-1291D-7AVEF

CASIO

4971850420828

Nowy produkt

Casio MTP-1291D-7AVEF to zegarek męski o sportowym wyglądzie. Duża koperta o średnicy 46 mm oraz bransoleta zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Jasna tarcza, otoczona czarnym pierścieniem, otrzymała indeksy i wskazówki z powłoką luminescencyjną, która umożliwia odczytanie godziny w ciemności. Za dokładne wskazanie czasu odpowiada japoński mechanizm kwarcowy z datownikiem.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Casio MTP-1291D-7AVEF to zegarek męski o sportowym wyglądzie. Duża koperta o średnicy 46 mm oraz bransoleta zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Jasna tarcza, otoczona czarnym pierścieniem, otrzymała indeksy i wskazówki z powłoką luminescencyjną, która umożliwia odczytanie godziny w ciemności. Za dokładne wskazanie czasu odpowiada japoński mechanizm kwarcowy z datownikiem. Liczba znajdująca się w oknie datownika informuje nas o dniu miesiąca. Wodoszczelność 50m chroni ten model np. pod prysznicem lub podczas kąpieli.

Płeć: Męski
Styl: Sportowy
Odczyt: Analogowy
Koperta: Stal
Pasek: Bransoleta
Mechanizm: Kwarcowy
Szerokość koperty: 46,5 mm
Grubość koperty: 10,5 mm
Szkło: Mineralne
Wodoszczelność: 50M
Okres gwarancji: 3 lata
Datownik: Tak

Nowości