Nowy Zegarek męski Casio Edifice Classic EFR-539D-1A2VUEF Zobacz większe

Zegarek męski Casio Edifice Classic EFR-539D-1A2VUEF

CASIO

4971850997979

Nowy produkt

Zegarek Casio Edifice EFR-539D -1A2VUEF to sportowy model dla mężczyzn szukających kompromisu pomiędzy funkcjami i wyglądem czasomierza. Ten model został wykonany w całości z wysokiej jakości stali szlachetnej. Koperta mierzy 49 mm szerokości. Bransoleta posiada pełne ogniwa co pozytywnie skutkuje na komfort użytkowania i trwałość. Kwarcowy mechanizm zegarka posiada funkcję chronografu oraz datownika.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Zegarek Casio Edifice EFR-539D -1A2VUEF to sportowy model dla mężczyzn szukających kompromisu pomiędzy funkcjami i wyglądem czasomierza. Ten model został wykonany w całości z wysokiej jakości stali szlachetnej. Koperta mierzy 49 mm szerokości. Bransoleta posiada pełne ogniwa co pozytywnie skutkuje na komfort użytkowania i trwałość. Kwarcowy mechanizm zegarka posiada funkcję chronografu oraz datownika. Dodatkowym atutem jest warstwa fluorescencyjna na wskazowkach i indeksach umożliwiająca odczyt godziny w ciemnościach. Wodoszczelność klasy 100 m uzyskano między innymi dzięki zakręcanemu deklowi. Pozwala to na swobodne pływanie i nurkowanie bez akwalungu.

Płeć: Męski
Styl: Sportowy
Odczyt: Analogowy
Koperta: Stal
Bransoleta: Stal
Mechanizm: Kwarcowy
Szerokość koperty: 49,5 mm
Grubość koperty: 11,7 mm
Szkło: Mineralne
Wodoszczelność: 100M
Okres gwarancji: 3 lata
Stoper: Tak
Datownik: Tak

Nowości