Nowy Zegarek męski Casio Edifice Classic EFR-552D-1AVUEF Zobacz większe

Zegarek męski Casio Edifice Classic EFR-552D-1AVUEF

CASIO

4549526113833

Nowy produkt

Zegarek Casio Edifice EFR-552D -1AVUEF to sportowy model wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej odpornej na warunki atmosferyczne. Kopertę o średnicy 47 mm i grubości 12,3 mm połączono z bransoletą o pełnych ogniwach zapinaną na składane zapięcie, które trudno przypadkowo rozpiąć. Czarny cyferblat wieńczy bezel w tym samym kolorze.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Zegarek Casio Edifice EFR-552D -1AVUEF to sportowy model wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej odpornej na warunki atmosferyczne. Kopertę o średnicy 47 mm i grubości 12,3 mm połączono z bransoletą o pełnych ogniwach zapinaną na składane zapięcie, które trudno przypadkowo rozpiąć. Czarny cyferblat wieńczy bezel w tym samym kolorze. Chroniony jest przez grube mineralne szkiełko bardziej odporne na uszkodzenia, dzięki swej elastyczności. Funkcje wyróżniające ten model to 10 minutowy chronograf umożliwiający mierzenie czasu np. podczas aktywności fizycznej, wskazanie czasu w trybie 24h oraz datownik wskazujący dzień miesiąca. Indeksy i wskazówki zostały pokryte warstwą fluorescencyjną, która umożliwia odczytanie godziny w ciemności. Wodoszczelność 100m zagwarantowana między innymi przez zakręcany dekiel, pozwala na swobodne pływanie oraz nurkowanie bez akwalungu.

Płeć: Męski
Styl: Sportowy
Odczyt: Analogowy
Koperta: Stal
Bransoleta: Stal
Mechanizm: Kwarcowy
Szerokość koperty: 47 mm
Grubość koperty: 12,3 mm
Szkło: Mineralne
Wodoszczelność: 100M
Okres gwarancji: 3 lata
Stoper: Tak
Datownik: Tak

Nowości