Nowy Zegarek męski Casio Edifice Classic EFR-556L-1AVUEF Zobacz większe

Zegarek męski Casio Edifice Classic EFR-556L-1AVUEF

CASIO

4549526143250

Nowy produkt

Zegarek męski Casio Edifice EFR-556L-1AVUEF, który czerpie inspiracje z kokpitów maszyn lotniczych. Wyraźnie możemy zaobserwować styl awionistyczny na czarnym cyferblacie. Koperta o średnicy 48,5 mm została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie ulega korozji. Kopertę zawieszono na naturalnym skórzanym pasku w czarnym kolorze.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Zegarek męski Casio Edifice EFR-556L-1AVUEF, który czerpie inspiracje z kokpitów maszyn lotniczych. Wyraźnie możemy zaobserwować styl awionistyczny na czarnym cyferblacie. Koperta o średnicy 48,5 mm została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie ulega korozji. Kopertę zawieszono na naturalnym skórzanym pasku w czarnym kolorze. Dzięki warstwie fluorescencyjnej na wskazówkach możliwe jest odczytanie godziny w ciemności po skumulowaniu promieni światła. Zegarek posiada funkcję chronografu, który odmierza czas z dokładnością do 1 sekundy. Oprócz tego na godzinie trzeciej znajduje się okno datownika, który informuje o aktualnym dniu miesiąca. Zastosowane szkło mineralne jest odporne na pęknięcia dzięki swej elastyczności. Wodoszczelność klasy 100M pozwala na swobodny kontakt z wodą np. pływanie.

Płeć: Męski
Styl: Sportowy
Odczyt: Analogowy
Koperta: Stal
Pasek: Skórzany
Mechanizm: Kwarcowy
Szerokość koperty: 48,5 mm
Grubość koperty: 12,6 mm
Szkło: Mineralne
Wodoszczelność: 100M
Okres gwarancji: 3 lata
Stoper: Tak
Datownik: Tak

Nowości