Nowy Zegarek sportowy CASIO AE-1000W -4AVEF Zobacz większe

Zegarek sportowy CASIO AE-1000W -4AVEF

CASIO

4549526112102

Nowy produkt

Sportowy zegarek dla mężczyzn CASIO AE-1000W -4AVEF posiada kopertę o średnicy 44 mm oraz elastyczny pasek, które zostały wykonane z wysokiej jakości czerwonego tworzywa. Jasny cyferblat tego modelu otrzymał podświetlenie diodą LED, która umożliwia odczytanie godziny w ciemności.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Sportowy zegarek dla mężczyzn CASIO AE-1000W -4AVEF posiada kopertę o średnicy 44 mm oraz elastyczny pasek, które zostały wykonane z wysokiej jakości czerwonego tworzywa. Jasny cyferblat tego modelu otrzymał podświetlenie diodą LED, która umożliwia odczytanie godziny w ciemności. Oprócz tego zegarek posiada funkcje takie jak czas światowy dzięki któremu można sprawdzić godzinę w największych miastach na świecie, 24 godzinny stoper i 60 minutowy timer, 5 alarmów dziennych oraz kalendarz automatyczny (jego zaletą jest pamięć krótszych miesięcy i lat przestępnych). Ogromnymi zaletami tego modelu jest czytelny wyświetlacz, bateria typu long life (przy standardowym użytkowaniu zegarka zapewnia pracę do 10 lat) oraz wysoka klasa wodoszczelności ( WR 100m), która pozwala na swobodne pływanie.

Płeć: Męski
Styl: Sportowy
Odczyt: Cyfrowy
Koperta: Tworzywo sztuczne
Pasek: Tworzywo sztuczne
Mechanizm: Kwarcowy
Szkło: Hesalitowe
Wodoszczelność: 100M
Okres gwarancji: 3 lata
Alarm: Tak
Stoper: Tak
Timer: Tak
Czas światowy: Tak
Podświetlenie: Tak
Datownik: Tak

Nowości