Nowy Micro Sparrow XL - elektryczna hybrydowa hulajnoga dla nastolatków Zobacz większe

Micro Sparrow XL - elektryczna hybrydowa hulajnoga dla nastolatków

Micro

7630053517915

Nowy produkt

Połączenie stylu freestyle i radości z jazdy hulajnogą elektryczną. Micro Sparrow XL to lekka hybrydowa hulajnoga elektryczna dla dzieci w wieku 12 lat i starszych. Jeśli silnik jest wyłączony, Micro Sparrow XL może być używany jako normalna hulajnoga. Jednak przy włączonym silniku jest to hulajnoga elektryczna, którą można jechać z prędkością do 18 km/h.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Połączenie stylu freestyle i radości z jazdy hulajnogą elektryczną. Micro Sparrow XL to lekka hybrydowa hulajnoga elektryczna dla dzieci w wieku 12 lat i starszych. Jeśli silnik jest wyłączony, Micro Sparrow XL może być używany jako normalna hulajnoga. Jednak przy włączonym silniku jest to hulajnoga elektryczna, którą można jechać z prędkością do 18 km/h. Micro Sparrow XL ma wygląd freestyle'owy, jak najmodniejsze hulajnogi wyczynowe, solidny jednoczęściowym podest i szeroką kierownicę. Przednie koło 150 mm (PU) i tylne koło 110 (guma) zapewniają stabilność i komfort jazdy w podróży.

Dane techniczne:
Wiek: 12+
Waga: 5,5 kg
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Zasięg: 9 km
Czas ładowania: 3 h
Maksymalna prędkość 18 km/h
Maksymalna moc 100 W
Koła: gumowe niepompowane 150/100 mm
Wysokośc kierownicy: 87 cm

Nowości