Patelnia DUKA OLLI 28 cm żółta aluminium

DUKA

5901912160156

Nowy produkt

Smażenie beztłuszczowe? Teraz to możliwe! Nasza patelnia DUKA OLLI pokochają wszyscy miłośnicy lekkiej, smacznej i zdrowej kuchni! Patelnia DUKA OLLIA wykonana jest z aluminium oraz stali szczotkowanej z innowacyjną 6-warstwową powłoką nieprzywierającą OLLIA-TECH na bazie oliwy z oliwek. Dzięki temu, na patelni DUKA OLLI można smażyć bez dodatku tłuszczu i bez obaw o przywieranie przygotowywanych dań.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Smażenie beztłuszczowe? Teraz to możliwe! Nasza patelnia DUKA OLLI pokochają wszyscy miłośnicy lekkiej, smacznej i zdrowej kuchni! Patelnia DUKA OLLIA wykonana jest z aluminium oraz stali szczotkowanej z innowacyjną 6-warstwową powłoką nieprzywierającą OLLIA-TECH na bazie oliwy z oliwek. Dzięki temu, na patelni DUKA OLLI można smażyć bez dodatku tłuszczu i bez obaw o przywieranie przygotowywanych dań. Powłoka OLLIA- TECH podbiła serca wielu włoskich kucharzy teraz może znaleźć się w Twojej kuchni. Patelnia DUKA OLLI nadaje się do użycia na każdy rodzaj kuchenek, łącznie z płytą indukcyjną, możesz ją również swobodnie myć w zmywarce, spawane uchwyty wykonane z bakelitu sprawiają, że patelnia nagrzewa się równomiernie i jest komfortowa w użyciu. DUKA OLII ma również walory estetyczne, piękny kolor zieleni i żółci ożywi każdą kuchnie! DUKA OLII to “must have” każdego profesjonalnego i domowego kucharza dbającego o zdrowie swoich gości i domowników.

Nowości