Torba termiczna na zakupy pepitka DUKA PASE 48x28x22 cm szara

DUKA

5901912168602

Nowy produkt

Zakupy, piknik, czy dłuższa podróż torba termiczna DUKA PASE sprawdzi się idealnie! Składana torba w kształcie kosza jest lekka i poręczna, zamek błyskawiczny zapewnia szczelność. Torba DUKA PASE jest wewnątrz pokryta powłoką PEVA dzięki której torba sprawdzi się jako torba termiczna, można spakować w nią jedzenie lub napoje i mieć pewność, że pozostaną chłodne! Antypoślizgowa rączka ułatwi przenoszenie, waga udźwigu to aż do 15kg!

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Zakupy, piknik, czy dłuższa podróż torba termiczna DUKA PASE sprawdzi się idealnie! Składana torba w kształcie kosza jest lekka i poręczna, zamek błyskawiczny zapewnia szczelność. Torba DUKA PASE jest wewnątrz pokryta powłoką PEVA dzięki której torba sprawdzi się jako torba termiczna, można spakować w nią jedzenie lub napoje i mieć pewność, że pozostaną chłodne! Antypoślizgowa rączka ułatwi przenoszenie, waga udźwigu to aż do 15kg! Torba termiczna DUKA PASE to idealny produkt na letnie wycieczki, górskie wyprawy czy spacery po mieście. Sprawdź już dziś!

Nowości