Dron UGO Sirocco UDR-1173

Ugo

5901969411355

Nowy produkt

Sirocco to zaawansowany dron dla wielbicieli podniebnych rozrywek. Dzięki najnowszej technologii, przemyślanej konstrukcji i funkcjonalności spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Produkt jest gotów do pracy zaraz po rozpakowaniu i wymaga jedynie włożenia naładowanej baterii.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Sirocco to zaawansowany dron dla wielbicieli podniebnych rozrywek. Dzięki najnowszej technologii, przemyślanej konstrukcji i funkcjonalności spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Produkt jest gotów do pracy zaraz po rozpakowaniu i wymaga jedynie włożenia naładowanej baterii. Dron posiada funkcję utrzymywania lotu, wyznaczenia ścieżki, po której będzie poruszał się automatycznie oraz możliwość wykonywania akrobacji powietrznych. Wbudowany 6 osiowy żyroskop zapewnia precyzyjne sterowanie dronem, utrzymując jego odpowiednią pozycję. Zabawę ułatwia także przycisk powrotu. Dron jest przeznaczony do użytku na otwartych przestrzeniach, a jego zasięg dochodzi do 100 metrów. Funkcja WiFi umożliwia oglądanie lotu za pomocą połączonych zdalnie gogli VR oraz połączenie drona z telefonem i zapisywanie filmu bezpośrednio w jego pamięci dzięki dedykowanej aplikacji UGO Sirocco. Widok z wbudowanej kamery HD można oglądać również na smartfonie lub tablecie. Istnieje wariant zapisania nagranego filmu na karcie pamięci umieszczonej w dronie.

Pojemność baterii: 800 mAh (Li-Poly, 3,7V)
Czas podtrzymania:15 min
Sygnalizacja pracy: dioda LED
Tryby pracy: 3 prędkości lotu, Back Home, FPV, Headless mode
Czytnik kart pamięci: Tak
Czas ładowania baterii: 1h
Akcesoria w zestawie: baterie, czytnik kart microSD, osłonki na śmigła x4, pilot, zapasowe śmigła, śrubokręt, ładowarka
Kamera HD (720p WIFI)
Bateria AAA
Komunikacja: bezprzewodowa 2,4 GHz
Zasięg: 100 m
Kolor: czarny
echy dodatkowe: akrobacje 360°
Czujniki: 6-osiowy żyroskop
Ilość śmigieł: 4
Konstrukcja: QUADCOPTER

Nowości