Grill bezdymny George Foreman 25850-56

GEORGE FOREMAN

5038061105049

Nowy produkt

Nie pozwól, aby pogoda przeszkodziła Ci w dobrym grillowaniu. Bezdymny grill George Foreman to Twój przyjaciel przy przygotowywaniu posiłków, który pozwala delektować się smakiem wspaniałych potraw z grilla przez cały rok. Bezdymna technologia eliminuje t

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Nie pozwól, aby pogoda przeszkodziła Ci w dobrym grillowaniu. Bezdymny grill George Foreman to Twój przyjaciel przy przygotowywaniu posiłków, który pozwala delektować się smakiem wspaniałych potraw z grilla przez cały rok. Bezdymna technologia eliminuje tłuste zapachy i dym, dzięki czemu możesz bez problemu przygotowywać ulubione potrawy już nie tylko na zewnątrz, ale i w pomieszczeniach. Ten wszechstronny grill zapewni Ci dobre jedzenie, niezależnie od tego, czy gotujesz obiad dla rodziny, czy macie imprezę z przyjaciółmi. Dzięki niemu możesz cieszyć się pysznymi potrawami z grilla, niezależnie od pogody.

Nowa technologia bezdymna George'a Foremana eliminuje 80% dymu, dzięki czemu możesz bez problemu przenieść swoją przygodę kulinarną do pomieszczenia. Płyta grillowa zaprojektowana jest tak, aby kierować gorący tłuszcz do wysuwanej tacki ociekowej pod spodem, natychmiast go chłodząc i eliminując przypalanie, które jest źródłem dymu i zapachu. Ten bezdymny grill wypełni Twoją kuchnię apetycznymi aromatami grillowania zamiast tłustego dymu.

W płycie bezdymnego grilla zastosowano wiodącą w branży powłokę nieprzywierającą powlekaną tytanem, która nie tylko sprawia, że grill jest 3 x bardziej trwały**, ale także można go myć w zmywarce. Trwałą nieprzywierającą płytę można również zdjąć, co oznacza, że czyszczenie grilla nigdy nie było łatwiejsze.

Ten bezdymny grill spełni każde Twoje pragnienie, pomoże Ci przygotować stek na randkę, burgery z przyjaciółmi, czy wegańskie śniadanie. Duży rozmiar grilla jest idealny do podzielenia i umożliwia gotowanie różnych potraw, dzięki czemu możesz zaskoczyć wszystkich swoimi kulinarnymi dziełami!

Bezdymny grill posiada obudowę ze stali i tworzywa sztucznego, dzięki której jest nie tylko solidny i bezpieczny, ale także lekki i łatwy do przenoszenia.

Marzysz o lekko podgrillowanej kolbie kukurydzy? A może masz ochotę na dobrze wysmażony stek? Bezdymny grill na pewno Ci to wszystko zapewni. Jego różne ustawienia temperatury pozwalają wybrać pomiędzy minimalnym, średnim i wysokim ciepłem dla precyzyjnego i równomiernego grillowania.

Aby zapewnić Ci dodatkową swobodę, bezdymny grill posiada przewód zasilający o długości 1,2 m. To sprawia, że idealnie nadaje się do użycia na blacie kuchennym lub na stole jadalnym, tak aby wszyscy mogli usiąść dookoła grilla.

Masz mało miejsca? Z pewnością spodoba ci się funkcja oszczędzająca miejsce w naszym bezdymnym grillu. Płyta grillowa, dolna obudowa i tacka ociekowa łączą się we wspólnym zamknięciu z opcją pionowego przechowywania, które jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Sezon na grilla trwa przez cały rok dzięki naszemu grillowi z bezdymną technologią. Urządzenie eliminuje przypalanie, które wytwarza dym, dlatego możesz bez problemu przygotowywać ulubione potrawy już nie tylko na zewnątrz, ale i w pomieszczeniach. A dzięki dużemu rozmiarowi, jest mnóstwo miejsca do grillowania pysznych smakołyków dla wszystkich obecnych przy stole.

*W porównaniu z modelem grilla George Foreman Indoor/Outdoor 22460/56 podczas grillowania burgerów wołowych o zawartości 20% tłuszczu (113g) przy czystej płycie grilla i z tacką ociekową
**W porównaniu ze standardową powłoką nieprzywierającą George ToughTM

• Obudowa ze stali i tworzywa sztucznego
• Niski poziom wytwarzanych zapachów oraz brak dymu
• Różne ustawienia temperatury zapewniają bardziej precyzyjne i równomierne grillowanie
• Duży rozmiar – 49,7 cm dł. x 33,5 cm szer. x 7,8 cm gł.
• Przewód zasilający o długości 1,2 m pozwala na wygodne użytkowanie na blacie kuchennym
• Wyjmowana tacka ociekowa i płyta grillowa, które można myć w zmywarce
• Funkcja zamykania dla łatwego przechowywania
• Trwała, wiodąca w branży powłoka nieprzywierająca powlekana tytanem
• Bezdymna technologia grilla

Nowości