Grill Small Fit George Foreman 25800-56

GEORGE FOREMAN

5038061106206

Nowy produkt

Grill George Foreman to Twój przyjaciel przy przygotowywaniu posiłków, który pomoże Ci w kuchni i przyrządzi naprawdę smaczne jedzenie. Mniejsze wymiary grilla Small Fit pozwalają zaoszczędzić miejsce bez uszczerbku dla wydajności, gdy liczy się czas i pr

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Grill George Foreman to Twój przyjaciel przy przygotowywaniu posiłków, który pomoże Ci w kuchni i przyrządzi naprawdę smaczne jedzenie. Mniejsze wymiary grilla Small Fit pozwalają zaoszczędzić miejsce bez uszczerbku dla wydajności, gdy liczy się czas i przestrzeń. Specjalna konstrukcja pozwala oszczędzić o 30% więcej miejsca^, dzięki czemu przechowywanie jest proste, bez kompromisu w kwestii wielkości płyt grillowych. Grill Small Fit w kolorze błyszczącej czerni z matowym wykończeniem, będzie świetnie wyglądał w każdej kuchni. Szybkie nagrzewanie i super łatwa do czyszczenia powłoka nieprzywierająca to tylko niektóre z funkcji, które sprawią, że gotowanie stanie się bezproblemowe.

Po zakończeniu grillowania nowa, oszczędzająca miejsce konstrukcja grilla George Foreman umożliwia wygodne przechowywanie nawet w najmniejszej kuchni. Grill Small Fit oszczędza 30% miejsca^ - bez kompromisu w kwestii wielkości płyt grillowych. Grill można przechowywać pionowo, aby zaoszczędzić cenne miejsce w szafce.

Zawsze możesz liczyć na to, że George Foreman zapewni Ci najwyższą wydajność grillowania. Dzięki funkcji szybkiego nagrzewania możesz przygotować swoje ulubione dania szybciej niż kiedykolwiek. Dzięki nagrzewaniu szybszemu o 160%^^ możesz cieszyć się świeżo przygotowanym posiłkiem z przyjaciółmi, od włączenia grilla do nałożenia na talerz w czasie krótszym niż 6 minut*.

Płyty grilla Small Fit mają ulepszoną powłokę nieprzywierającą, która sprawia, że płyty są nie tylko 2 x łatwiejsze do wyczyszczenia** , ale będą czyste po jednym przetarciu***. Teraz już nie będziesz mieć problemu z czyszczeniem - po prostu wytrzyj płyty grillowe ciepłą gąbką lub ściereczką, a grill znów będzie w idealnym stanie.

Nowy wygląd i styl premium grilla Small Fit to błyszcząca czerń z matowym wykończeniem. Fazowana górna obudowa sprawi, że Twój blat kuchenny zyska nieco stylu.

Regulowana tylna stopa pozwala cieszyć się wszechstronnością grillowania płaskiego lub pod kątem. Ta funkcja pozwoli Ci przyrządzać różnorodne dania, od pożywnych pełnowartościowych posiłków po serowe tosty.

Po gotowaniu nikt nie ma ochoty czyścić brudnego blatu kuchennego. Przyczepiana taca ociekowa grilla George Foreman zbiera nadmiar tłuszczu i innych pozostałości w jednym wygodnym miejscu, które można łatwo wyczyścić.

Nasze grille tworzymy z myślą o wygodzie. Właśnie dlatego grill Small Fit można przechowywać pionowo, co oszczędza cenną przestrzeń w szafce. Grill Small Fit posiada również zwijany przewód, co znacznie ułatwia jego przechowywanie.

• ^ średnio, w porównaniu do modelu 23400 w oparciu o całkowitą wysokość
• ^^ w porównaniu do tradycyjnego elektrycznego grilla ustawionego na 230 stopni
• *Na podstawie grillowania burgerów z 15% zawartością tłuszczu
• **w porównaniu z tradycyjnym grillem elektrycznym. Testowano w temperaturze pokojowej i czyszczono wilgotną szmatką
• ***Testowano na gorących płytach i przy użyciu papierowego ręcznika

• 30% oszczędności miejsca^ - bez obniżenia wydajności
• Przechowywanie pionowe ze zwijanym przewodem
• Ulepszona powłoka nieprzywierająca
• Ulepszony wygląd i styl
• Szybkie nagrzewanie
• Regulowana tylna stopa
• Przyczepiana taca ociekowa

Nowości